Lutfen bu da mi dert demeyin😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2011
38.036
70.821
Gunaydin herkese,

Bu da mi dert? Demeyin, elektronik esya secimi cok
Zor bence😐 ve benim
Icin bu ara dert oldu.

Cocuklu veya calisan kadinlar icin teknoloji candir. Mesela duduklu cok severim pratikliginden dolayi..1-2 saatte pisecek seyi dakikalar icinde pisiriyor. Hem gazdan tasarruf hemde vakitten.

Yemek bolumunden bilenler bilir hamur isi vs. Genelde yaparim.. ama artik vaktim olmuyor onu yogur mogur baya zaman aliyor.elim hamurdayken cocuklarla ilgilenemiyorum mesela ya da baska bir isim cikiyor kalk basindan git gel vs, mutfak esyalarini cok sevsemde oylesine herkes aldigi icin aldigim pek birsey yok. Bi kac sene once bi waffle makinasi almistim ama mesela.. sorsaniz kac kez kullandin? 2-3 tur yani.. mesela son zamanlarda actifry cikti.. bende ilk ciktiginda vardi… bundan bi 10 yildan fazla zamandan bahsediyorum…ama suan almayi asla dusunmedim cunku icindeki yemek kimseye yetmez bizim evde😐 birde firina atip pisirmek daha isime geliyor vs.

Herneyse sadede gelecek olursak..

Hamur yogurma makinasi kullananlar var mi? Kullandiginiz makinalar kac watt ve neler icin kullaniyorsunuz?

Nete baktigim zaman 600 watt olanda var 1600 watt olanda..isimi gormesi icin kac watt almaliyim sizce?
Mesela kek hamuru yumusak eminim 400 lukte yapar onu..ama bi borek hamuru daha serttir ya da bir lahmacun gozleme hamuru.. haricinde cig kofte yogursun istiyorum..ya da bi icli kofte icini hazirlarken o da disini hazirlasin istiyorum..bunlar icin kaclik lazim sizce? Nelere dikkat etmeliyim secim yaparken sizce?

Yanitlar icin simdiden tesekkurler…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X