LÜTFEN!Burun estetiği sonrası endişeler

Topraksumbul

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
33
9
25
Ben 10 gün önce burun estetiği oldım ama burun içi etlerim şişti ve hiç nefes ve tat alamıyorum sprey kullanmama rağmen hiç bir gerileme olmadı çok endişeleniyorum bu durumu yaşayanlar var mı ne kadar surede geçer normal mi bu durum

Ben 10 gün önce burun estetiği oldım ama burun içi etlerim şişti ve hiç nefes ve tat alamıyorum sprey kullanmama rağmen hiç bir gerileme olmadı çok endişeleniyorum bu durumu yaşayanlar var mı ne kadar surede geçer normal mi bu durum
Burnunuzdaki kanlar kurudugu icin nefes alamiyorsunuz. Tampon da etkili tabii. Her sey normal. 10 gun olmus daha cok yeni. Endiselenmeyin.

10 gun sanirim baya erken ben burda arastirdim da diger arkadasin dedigi gibi hem kanlar hem dikis yarası falan en kisa surede iyesirsiniz insallah geçmiş olsun☺️
verdikleri sprey deniz suyu zaten cokta acmiyo burnu ama icini temizler en azindan

Henüz çok erken en az 1 ay geçsin. Burnunuza zaman tanıyın. Doktorunuza sorun ve doktorunuza güvenin şu aşamada yapacağınız en iyi şey zamanla iyileşeceği konusunda kendinizi inandırmanız. Birkaç ay sonra devam ederse o zaman farklı doktorlarla görüşürsünüz.

X