lütfen cevaplayın

CHOSEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
269
8
slm arkadaslar.aranızda mutlaka avukat olan birileri vardır.bu sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.görümcem bana sürekli dille satasıyor.beni tahrik etmeye calısıyor.ve ben artık onun yüzünü bile görmek istemiyorum.rahatsız oluyorum.kaynanamla oturdugum için onunla aynı ortamlarda bulunmak zorunda kalıyorum.şimdi size sorum su : eger beni daha fazla tahrik ederse ona dava acıp yanıma yaklaştırmama kararı çıkarabilirmiyim.
dayak atan kocalar için böyle bişey var biliyorum.100 m yakınına kadar giremiyo.acaba bunu görümcem içinde yapabilirmiyim.cevaplarsanız çok sevinirim...

Hayır, böyle birşeyi görümceniz için yapamazsınız, böyle birşey mümkün değil malesef. Zaten uygulaması da oldukça saçma olur, diyelim ki böyle bir karar aldınız, yanınıza yaklaştırmıyorsunuz, yaklaşınca ne olacak? Polisi arayıp görümcem bana yaklaştı hemen alın onu mu diyeceksiniz?

ya artık beni o kadar çok sinir ediyorki çıldııryorum onu gördüğümde.ne yapacagımı sasırdım . insan çaresiz kalınca sacmalıyo bazen..cevapladıgıınız için tesekkürler..

X