LÜTFEN CEVAPPP

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar merhaba adetim bugün de olmadığım için 2 gün gecikti , korunmuyoruz. Son adet tarihim 27 Kasım , 28 günde bir adet görürüm ben düzenli hep bazen 27-26 oluyor ama nadir. bugün test yaptım kaset testten orda ikinci çizgl çıkmadı ama karnımda ağrı yok sadece göğüslerim şişti ve acımaya başladı , hamile olabilir miyim acaba ? Yarın bir tane daha test yapıp denesem mi ? Kafam karıştı yada beklemeli miyim biraz daha ?

merhaba biraz daha beklemeni öneririm doktorlara göre 10 güne kadar adet gecikmesi normal karşılanıyor 10 gün sonra da olunmazsa doktora gidilmeli , kist gibi durumlar bir anda olabilir ben bunu çoğu kez buraya yazmıştım kötü birşey değil fakat çok tatlı ve hamur işi yemekten oluşan bir durum kist vs. Göğüs şişmesi direk tek başına hamilelik diyemeyiz o adet döneminde de olan birşey .. Gebelik de olabilir elbette burda neler okuyoruz hakkında hayırlısı inşallah 🙏🏼

merhaba biraz daha beklemeni öneririm doktorlara göre 10 güne kadar adet gecikmesi normal karşılanıyor 10 gün sonra da olunmazsa doktora gidilmeli , kist gibi durumlar bir anda olabilir ben bunu çoğu kez buraya yazmıştım kötü birşey değil fakat çok tatlı ve hamur işi yemekten oluşan bir durum kist vs. Göğüs şişmesi direk tek başına hamilelik diyemeyiz o adet döneminde de olan birşey .. Gebelik de olabilir elbette burda neler okuyoruz hakkında hayırlısı inşallah 🙏🏼
Sizde oldu mu hiç ani kistler? Benim 2cmlik kistim çıktı hamile miyim acaba derken. Yirmi gündür lekelenmem vardı

Sizde oldu mu hiç ani kistler? Benim 2cmlik kistim çıktı hamile miyim acaba derken. Yirmi gündür lekelenmem vardı
Benim zaten polikistik over sıkıntım var sağ yumurtalıkta ama 5 yıl evvel Kocaman 5 cm bir miyomum vardı kistler leke de yapabilir yada çok koyu siyah veya kahverengi şeklinde adette görebilirsin bunlar belirtisi ama şu yerleşme kanamasını hiç yaşamadım o yüzden onu ayırt edemezdim herhalde yani biraz daha bekle yada direk doktora git ona göre yol çizer sana hemde için rahat eder

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için daha hiç kistle karşılaşmadım 2 yıldır evliyim temiz ve düzenli adet olan biriyim. 1 tane düşüğüm var , acaba mı dedim yani beklemeye devam o zaman

Bende hiç lekelenme ağrı sızı yok , adet gününden bir gün önce hafif ağrı oldu belimde o kadar , normalde aşırı sancılı benim adetlerim her ay iğne vurulurum düşün, kist vs de hiç olmadı düzenli kadın doğuma gidiyorum çok şükür , bu ay böyle olunca işkillendim bende , cevapladığın için de teşekkür ederim :)

Çok teşekkür ederim cevapladığınız için daha hiç kistle karşılaşmadım 2 yıldır evliyim temiz ve düzenli adet olan biriyim. 1 tane düşüğüm var , acaba mı dedim yani beklemeye devam o zaman
Geçmiş olsun rica ederim bir kaç gün daha bekleyip doktora kan vermeye yada test yapabilirsin bence gitmişken detaylı ultrason da son derece önemli ne olduğunu öğrenip önlemini alırsın daha önce 2 cm kist olayı da varsa mutlaka göz önünde bulundur hayırlısı olsun canım

Geçmiş olsun rica ederim bir kaç gün daha bekleyip doktora kan vermeye yada test yapabilirsin bence gitmişken detaylı ultrason da son derece önemli ne olduğunu öğrenip önlemini alırsın daha önce 2 cm kist olayı da varsa mutlaka göz önünde bulundur hayırlısı olsun canım
Teşekkür ederim ☺️

Kızlar merhaba. 7 Aylık evliyim. Korunmuyorum. 8 Aralıkta regl oldum. Bir sonraki regl tarihim 29 Aralık olacaktı 6 gün gecikti (bu gecikmenin ilk ve 2. Günümde kasıklarımda ağrı oldu ) ve 6.gün kahvemsi bir leke geldi sonra regl gibi kanama oldu. Bu gecikme süresinde benim midemde kuru bulantı oluşmaya başladı akıntı da eskisine göre bir tık arttı. Şimdi regl gibi kanamanın 2. Günündeyim sizce üstüne görme vs durumum var mı bilen varsa ? Bilgilendirebilir mi

X