lütfen ciddi cevap verin

dahaiyiisimbulamadim

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2021
11
-2
17 yaşındayım erkek arkadaşımla bir şeyler yaşadık bekaretim hala duruyor sadece arkadan denemeye çalıştık o kadar sonrasında reglim gecikti normalde zaten reglsi düzensiz olan biriyim ama çok korktuğum için erken gebelik testi yaptım bi hafta sonra, negatif çıktı bir hafta sonra tekrar test yapıcam sadece bu kadar gecikmesini başka neye bağlayabilirim? ciddi cevap verin Allah için düzgünce soruyorum kimseyi sorgulamaya ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. tişikkürler

Gebelik olduğunu hiç sanmam.Zaten düzensiz demişsiniz adetiniz,muhtemelen aynı duzensizliktendir gecikme.

17 yaşındayım erkek arkadaşımla bir şeyler yaşadık bekaretim hala duruyor sadece arkadan denemeye çalıştık o kadar sonrasında reglim gecikti normalde zaten reglsi düzensiz olan biriyim ama çok korktuğum için erken gebelik testi yaptım bi hafta sonra, negatif çıktı bir hafta sonra tekrar test yapıcam sadece bu kadar gecikmesini başka neye bağlayabilirim? ciddi cevap verin Allah için düzgünce soruyorum kimseyi sorgulamaya ihtiyacınız olduğunu sanmıyorum. tişikkürler
Boyle şeylerde Allah'ı anmazsak daha uygun olur

Kız bizimkisi normal ilişkide doğru yolu bulmuyor seninki nasıl arkadan doğru yolu bulsun ? 🤣 stres yapma kesin stresten gecikti . Yaşın küçükmüş partnerinin cinsel hastalıklarına karşı prezervatifsiz ilşkiye girme lütfen . Sonradan pişman olma
gece gecee güldürdünn :KK70: timam çok teşekkür ederimmm

Kist vardır ondan gecikmiştir.

X