Lütfen destek olurmusunuz ?

Böyle bi işi niye bıraktınız o zaman?? Gayet makul birşeymiş gibi görünüyor bunun nesinde içi rahat etmiyordu ki??
Çok fazla vakit ayırıyorum diye ondan kaynaklı bide ailesi içlerine çok kapalı iskolikler . Böyle bir sosyal medyami dahi sakladı nisanlim

Şimdiden böyle şeyler söylemeye cüret eden biri kimbilir ilerde neler söyler...Bence kaç kurtul yol yakınken çünkü ben bu fragmanı daha önce izledim filmin tamamı pek de güzel değil...

Sonuçta kendi mesleğimde vardı. Ben sosyal medyadan para kazanmadan önce mağaza sorumlusuydum. Yani ıssız bi durumum yok ama kendisi ailemden 5 kuruş dahi para isteyen o durumlara çok karşı . Aradığında dışarda olduğumda çok kızar bana niye haber vermedin hesabında para varmiydi diye.
Seviyor sevmiyorsa değil. Ben sosyal medyada tanınan birisi olarakta keşke diyorum intgram acmasaydim belki bunlar yaşanmazdı.
Siz ne istiyorsunuz peki, kendisi onu istemez, bunu istemez, tiktokda da çocuklar üzerine paylaşım yapıyormussunuz zaten, neden kapattınız? Dışarı çıkmanıza bile karışan adamı başınıza eş diye koyup, güdülmek istiyorsunuz çok belli. Kolay gelsin.

25 yaşındayım ve nişanlıyım ağustosta nikahim olacaktı.ve daha yeni ameliyat oldum 4 gün oldu lapioplasti ameliyatı geçirdim. Nişanlım ameliyat günümde sürekli arayıp durmuş beni annemden bilgi almış. ve ben 2 narkoz aldım vucuda narkozdan tam kendime gelememisken annemi aradığında ben istemiştin telefonu seni seviyorum aşkım demişim.Banada bunları nişanlım söyledi tabi.Ben fenomen birisiyim.Nişanlımla sevgili olduğum sırada bütün sosyal medyami kapatmıştım ve tiktok uygulamasindan çok yüklü bı gelirim vardı içi rahat etsin diye sildim. Sonra intgram açmıştım şifresi hepsi ondaydi sırf onla görüntülü konuşmak için açmıştım onuda tabi.2 gün önce bana gecenin bı yarısı mesajlar gelip durdu kaç senedir beni tanıyan isteyen birisinden. Seni istiyorum işte senle evlenmek istiyorum felan cinsinden. Tabi ben buna iyi davranmadim sildim engelledim daha sonra nişanlım gördü bana şöyle bir Kelime kullandı aldığım telefonu yolla kendini onla pazarliyorsun dedi. Çok ağrıma gitti bide ameliyatliyim kaç gündür ağlıyorum . Kendisini affettirmeye çalışıyor. Ben diyorum zaten başkaları olsa olurdu komşumun oğlu var, akrabalar var isteyenler varken dedim ben senin için herşeye kapandım dedim kendini onlarla bir tutma felan derken. Banada demezmi 1 2 gün zaman ver bana düşüncem.
Sürekli şarkılar dinleyip atıyor bu durumu çok sevdiği bi abisiylede konuşmuş demiski ona seviyorsan bişey diyemem bana bişey demek düşmez demis. Ama nişanlım beni çok kıskanıyor ben bu durumda ne yapabilirim ?
Soyledıgı kelıme cok agır .

25 yaşındayım ve nişanlıyım ağustosta nikahim olacaktı.ve daha yeni ameliyat oldum 4 gün oldu lapioplasti ameliyatı geçirdim. Nişanlım ameliyat günümde sürekli arayıp durmuş beni annemden bilgi almış. ve ben 2 narkoz aldım vucuda narkozdan tam kendime gelememisken annemi aradığında ben istemiştin telefonu seni seviyorum aşkım demişim.Banada bunları nişanlım söyledi tabi.Ben fenomen birisiyim.Nişanlımla sevgili olduğum sırada bütün sosyal medyami kapatmıştım ve tiktok uygulamasindan çok yüklü bı gelirim vardı içi rahat etsin diye sildim. Sonra intgram açmıştım şifresi hepsi ondaydi sırf onla görüntülü konuşmak için açmıştım onuda tabi.2 gün önce bana gecenin bı yarısı mesajlar gelip durdu kaç senedir beni tanıyan isteyen birisinden. Seni istiyorum işte senle evlenmek istiyorum felan cinsinden. Tabi ben buna iyi davranmadim sildim engelledim daha sonra nişanlım gördü bana şöyle bir Kelime kullandı aldığım telefonu yolla kendini onla pazarliyorsun dedi. Çok ağrıma gitti bide ameliyatliyim kaç gündür ağlıyorum . Kendisini affettirmeye çalışıyor. Ben diyorum zaten başkaları olsa olurdu komşumun oğlu var, akrabalar var isteyenler varken dedim ben senin için herşeye kapandım dedim kendini onlarla bir tutma felan derken. Banada demezmi 1 2 gün zaman ver bana düşüncem.
Sürekli şarkılar dinleyip atıyor bu durumu çok sevdiği bi abisiylede konuşmuş demiski ona seviyorsan bişey diyemem bana bişey demek düşmez demis. Ama nişanlım beni çok kıskanıyor ben bu durumda ne yapabilirim
Çok çirkin hakaret etmiş, kabul edilemez. Bir de o mu düşünmek için zaman istiyor?

• Beğen
Reactions: Z P
Sürekli şarkılar dinleyip atıyor bu durumu çok sevdiği bi abisiylede konuşmuş demiski ona seviyorsan bişey diyemem bana bişey demek düşmez demis. Ama nişanlım beni çok kıskanıyor ben bu durumda ne yapabilirim ?
Üzgünüm ama kendinizden bu kadar ödün vermeniz onu cok sevmeniz yada ona aşırı sadıksiniz anlamına gelmiyor. Lutfen sizi olduğu gibi kabul eden biriyle yolunuza devam edin. Bazı sözlerin telafisi yoktur. İnsanın kaldiramayacagi şeylerden biridir namusuna laf uzatilmak . Lütfen yalvarmalarina itibar etmeyiniz. Çizginiz belli olsun. Gururlu davranmanız gerekir. Daha iyileri karşına çıkabilir. Hayatin o kişiden ibaret değil. Bu arada çok geçmiş olsun😘😘

Ben çok sevdigim için bide maddi durumu iyi ve ailemle sorunlarım var zaten bı konuda burdan uzaklaşmak için istiyorum.
Emin olun yağmurdan kaçarken doluya tutulmak olur sizinki. Maddi ikinci planda kalmalı. Eşler birlikte çalışarak her zorlugun üstesinden gelebilir. Belki mutlu olmanız için bu kişiyle bir sansiniz vardı bu sözleri etmeseydi eğer. Ama şuan yolun sonu gibi. Yinede siz bilirsiniz. Eger evlenirseniz yarın birgün burdaki acabilceginiz konular net ve belli simdiden

Uzgunun ama bu adamla mutlu olamazsiniz.Yarin obur gun bir yerde otururken sizi taniyan herhangi biri yaniniza gelse kiyamet kopar.2. Evliliğinizmis biraz mantikli dusunun bence.sonu bastan belli gibi malesef😣

Bizim ilişkimiz çok iyiydi ilk defa böyle bir sorun yaşadım banada her konuda destek oluyor her konuda yardımcım. Ama neye canı skipsa ilk benden çıkartıyor hıncını bı o gün gündüzü sen akrabaları dediikodu çıkarmış işte sen ne haltlar çeviriyorsun felan dışardan kız getirme felan filan. Zaten akrabalrinda sevmez kendisi

Herşey maddiyat değil ben zaten fenomen birsiydim herşeyi bıraktım. 5 kardeşiz ve hepsi evli çoluk çocuklu bende çok seviyorum çokta aşığım Bide erkenden çocuğum olsun istiyorum 😔
Ben size geleceğinizi anlatayım, 25 yaşındasınız çocuk değilsiniz o yüzden ben yazayım, siz ister aşığım deyip evlenin ister ayrılın.
Çok geçmez nişanlınız ağlar yalvarır kendini size affettirir evlenirsiniz, o size yazan adam aklına gelir kavga edersiniz, o adam gibi başka adamlarda olduğunu düşünüp kafasında kurar kurar yine kavga edersiniz, kavgalar şiddete döner, siz bu arada hamile kalırsınız, ayrılırsanız çocuğu sizden almakla tehdit eder boynunuzu büker oturursunuz, o sevmediği akrabaların hepsine aşkı depreşir sürekli görüşür, bir tanesi sizin hakkınızda kötü söz söylese yine kavga ve şiddet.
Siz o arada 2. bebeğinize hamile kalırsınız, eliniz kolunuz daha bir bağlanır, siz nişanlınızın size söylediği lafın ağırlığını henüz anlamamışsınız, o sözün evliliğinizin fragmanı olduğunun farkına da varmamışsınız.

Hayat sizin seçim sizin.

Bi erkek için bu kadar özveri yaptıktan sonra yüzüstü çakılmayanı görmedim zaten. Ne gerek vardı gelir kapınızı kapatmaya. Sizi olduğunuz gibi seven biriyle devam edin. Siz tiktoktan hoşlanıyorsunuz belli ki abimiz hoşlanmıyor. Ortak olmayan nokta ileride birlikte eğlenemenize gösterge aslında

Bence sizin durup bi kendinizi dinlemeye ihtiyacınız var.
1 gelir kapınızdan sırf bu adam için vazgeçmek ne kadar doğru?
2 aşagılayan kıran ameliyatlı olmanıza rağmen sizinle kavga edip ayrılan asla iyi niyetinizi görmeyen bir adam evlenince merhamet eder mi size? Şiddet uygular mı? İş kapnızdan da oldunuz eline bakarsanız nasıl olur size tavrı?
3 pazarlamak, aldığım telefon bilmem ne çok alt üslüp kendinize nasıl böyle birisini uygun bulutsunuz?
Üzgünüm ama olmamış. Asla evlenmeyin

Sosyal medyadan iyi para kazanıyorsaniz bu geliriniz, işiniz olmuş sizin neden onun için kapatıyorsunuz ki? Oldu ki sizi terk etti ne yapacaksınız geçiminiz ne olacak? Üstelik bence sıkıntılı bir tip birakin gitsin.

Kendini pazarlıyorsun demek nedir yaaa ! Böyle ağır bişeyi nasıl kaldırıyorsunuz .. Daha düşünecekmiş ,siz de düşünmesini mi bekliyorsunuz ? Pes ..

• Beğen
Reactions: Z P
işte hatayı burada yapmışsınız.

asla hayatınızı bir başkasının istekleri doğrultusunda yaşamayın.

çok fazla ödün vermişsiniz, o da yerini ve haddini bilmemiş.

ben böyle bir laftan sonra buz gibi soğurdum.

ayrıca nişanlılık dönemi bunun için var zaten,evleneceğin kişiyi tanımak için. ve siz mini bir fragman görmüşsünüz bu dönemde.

evlenince asla değişmeyecek,hatta katlanarak artacak,keşke düzelir diyebilseydim ama... maalesef :KK43:
+1

X