Lütfen fikirleriniz benim için önemli

Laf arası, derken başka direk yanına gidip söyledim başka nasıl söylenir ki
Kadın çekmece karıştırırken arkası dönük hamileyim de… denir mi.. bence yanlış bir yaklaşım kızım veya gelinimin bana bu şekilde haber vermesini istemezdim. Yaklaşır anne bişey diyeceğim der önce yüzüne bakardım. Babamdan çekindim söyleyemedim babaanne oluyorsun der sarılırdım.

Kadın çekmece karıştırırken arkası dönük hamileyim de… denir mi.. bence yanlış bir yaklaşım kızım veya gelinimin bana bu şekilde haber vermesini istemezdim. Yaklaşır anne bişey diyeceğim der önce yüzüne bakardım. Babamdan çekindim söyleyemedim babaanne oluyorsun der sarılırdım.
Ama başta iğne derken bile neden diye srmadı ki bana evet yanımda eşlik iğne bakıyrdu ama yinede ben gayet güzel bi şekilde dedi anne gebelik var ama düşük tehlikesi de var direk e dikkat etcen artık dedi yüzüme bile bakmadı devam etti

İyi de siz normal bir şekilde hamile olduğunuzu söylememişsiniz ki, kadın tesadüfen öğrenmiş.Nasıl bir tepki vermesini bekliyorsunuz?Kızına niye daha çok sevinsin ayrıca,ben sizi art niyetli buldum.
Şöyle düşünün tesadüfen öğrenmedi söylemeyede bilirdim. Sadece ben istediğim yüzüme bakılması ne biliyim bir tık sıcaklık ama alamadığım için görümcem ler kıyaslandım ben mi yalnış düşündüm diye

X