Saç Kesim Şekilleri Lütfen gerçekten kalıcı olanları övelim..

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

suskunseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
561
2
32
yeter artık gercekten bıktım kızlar sunu al bunu sur sunu soyle yap bunu boyle yap dıyorus ıyı guselde ovuyorsunuz yerıyorsunuz hosda bu ısın bırtanesı yok mu fonden once yapıp bır kac gun daha kalıcı yapabılen bır sey artık ot mu olur yag mı olur krem mı olur su mu olur net olarak soyleyın nolurr hafıf dalga yapıyo falan degıl bırazcık daha kalıcılık co mu sey ıstıyorum hatam varsa affola bıraz asabıyet oldum :gitme:

elidor aldım fon ıcın almayınn ıgrencc sımdıbaska seyler denıcem sızde deneyıp memnunkaldıklarınızı ve ya kalmadıklarınızı yazarmısınız kıslarr

yeter artık gercekten bıktım kızlar sunu al bunu sur sunu soyle yap bunu boyle yap dıyorus ıyı guselde ovuyorsunuz yerıyorsunuz hosda bu ısın bırtanesı yok mu fonden once yapıp bır kac gun daha kalıcı yapabılen bır sey artık ot mu olur yag mı olur krem mı olur su mu olur net olarak soyleyın nolurr hafıf dalga yapıyo falan degıl bırazcık daha kalıcılık co mu sey ıstıyorum hatam varsa affola bıraz asabıyet oldum :gitme:

Biosilk Silk Therapy serumu dene.

saçlarım kalın telli ve çok gür.hiçbir şekilde şekle girmiyordu.geçenlerde markette hobbynin fön suyunu gördüm.kuru saça 4-5 kez sıkıp tarayın sadece sonuç inanılmaz.fiyatı da uygun 6 lira civarı

X