Lütfen karmaşık olabilir ama okurmusunuz

Cok igrenc bir durum gercekten. Ailenin yaninda mutlu degilsin seni cok iyi anliyorum. Ama.onunla da mutlu olacsginin garantisini alamazsin. Yarin sana cok farkli davranirsa ne yapacaksin nereye kacacaksin. Kacmak cozum degil inanki evliligi pembe bulutlarin ustunde kolay bir hayat oldugunu zannetme. Kavgalar gurultuler sorumluluklar hersey baslayacak. Suanda oldugu gibi olmayacak. O nedenle ailen kotu de olsa ya da kotu demeyim.de kotu de davransa asla onlara yuz cevirme. Eger birbirinizi srviyorsaniz mucadele edin. Kapidan kovulsada yine gelsin yine gelsin yine gelsin.
Kaçma planı en en en son bayram sonu babası babamla konusucak dua et guzel gecsin insallah

Sen cevap yazmadin bana ama toplumsal görevimi yapayım bari😂
Profil yaşın 20, mesleğin yok. 8 senelik ilişki dediğin 12 yaşında başlamış. Çocukluk aşkı yani. Muhtemelen kv yanında oturulacak. Aile istemiyor. Nerden bakarsan bak kaçarsan ya da kaçak nikah kiyarsan seni coook büyük hayal kırıklığı bekliyor. Bugün aşk sandığın cinsel çekim zamanla yerini pişmanlığı bırakacak. Aile evine döneyim desen biz demedik mi diyecekler. Hele bir de çocuğun varsa ooo ki sen ilk seneden dogurursun😂Bir adamın insafına bırakıyorsun hayatını.
Ailen izin verse de maddi olarak elin guclenmedikce evlenme. 20 yaş çok erken. Liseyi bitirmediysen hazırlan. Biliyorum bu dediklerim umrunda olmayacak ama ben yine de söyleyim.

Merhaba uzun ve karışık olabilir ben elimden geldiğinde yazıyım bana akıl verin lütfen benim 8 senelik ilişkim var ve 2 sene önce askere gitti askerdeyken ailem yakaladı isinden dolayı oturduğu evden dolayı istemedi bu arada sevgilimin sanayide araba tamiratı üzerine ortak dükkanı var askerden ölüsünün gelmesini istedi beni evlatlıktan reddetti neyse sevgilim askerden geldi biz engelleri yikmak uğruna beyaz eşyamızı aldık sevgilim bana takcağı bilezikleri dizdi birazda vakit geçsin kabullensinler diye bekledik sonra ben markete kasiyer olarak başladım tekrar benim aileme konusmak icin annesi geldi annem kapıdan içeriye almadı nasibinizi başka yerde arayın ben kızımı vermem dedi kapıyı kapattı kapatır kapatmaz bana küfürler şiddet uyguladı yani gören duyan öz evlat olduğumu bilmez ben zaten doğurmaj istemiyodum keşke aldirsaydim lafları saydı daha sırf sevdim diye evlenmek istiyorum diye eziyet ediyo resmen ve ben ne yapıcamı bilmiyorum bana yardimcı olur musunuz bayram sonu tekrar konuşmayı düşünüyoruz eğer tekrar olumsuz olursa ya nikah kıymayı ya da kaçmayı düşünüyoruz kafam o kadar doluki Babasının bindiği araba toros diye oturdugu ev mustakil diye annem kucuk goruyo acikcasi sevgilimin akrabasinada konussunlar ben kendime uygun damat bulunca ayırcam onlari demis ve benjm sevgilim çok şükür tofaş aldi o benim gururum alın teriyle kazanıyo cabaliyo
Ne demek askerdeyken ölsün.Evlensinler sanada beddua ederler.Huzurlu yuvan olmaz iyi düşün.Kac diyemem sana bir dugunun olmazsa içinde ukde kalır ve adam seni ne kadar sahiplenecek.

Askerdeki çocuğa ölsün diye beddua eden anneni Allah bildiği gibi yapsın. Sırf şundan sebep annenin ne kötü biri olduğu belli oluyor. Allah bütün askerlerimize sağ salim evlerine dönmeyi nasip etsin. 😑
Ama 20 yaşındaymışsın evlenmek için çok çok küçüksün daha. Bi 4 5 sene daha en azından beklemelisin daha iyi kararlar alabilmek için.

Geleceğin için, annenin sana yaptıklarından çok adamın nasıl biri olduğu önemli. Adamın huyu suyu nasıl, karakteri vs. Ailesi nasıl bir aile tanıyor musun
Tüm bunlar olumluysa ileride mutlu olursun. Yoksa dön dolaş aile evine döner hayatını mahfedersin. Aileni karşına alabilecek kadar o insanlara güveniyor musun tanıyor musun.
Yaksa ömrü villah annenin " ben sana demiştim" repliğini dinler durursun.
Maddiyat her şey değil tabii ama çok şey. Aşktan gözü kör bir şekilde samanlık seyran olur deyip kendini yakma.

Merhaba uzun ve karışık olabilir ben elimden geldiğinde yazıyım bana akıl verin lütfen benim 8 senelik ilişkim var ve 2 sene önce askere gitti askerdeyken ailem yakaladı isinden dolayı oturduğu evden dolayı istemedi bu arada sevgilimin sanayide araba tamiratı üzerine ortak dükkanı var askerden ölüsünün gelmesini istedi beni evlatlıktan reddetti neyse sevgilim askerden geldi biz engelleri yikmak uğruna beyaz eşyamızı aldık sevgilim bana takcağı bilezikleri dizdi birazda vakit geçsin kabullensinler diye bekledik sonra ben markete kasiyer olarak başladım tekrar benim aileme konusmak icin annesi geldi annem kapıdan içeriye almadı nasibinizi başka yerde arayın ben kızımı vermem dedi kapıyı kapattı kapatır kapatmaz bana küfürler şiddet uyguladı yani gören duyan öz evlat olduğumu bilmez ben zaten doğurmaj istemiyodum keşke aldirsaydim lafları saydı daha sırf sevdim diye evlenmek istiyorum diye eziyet ediyo resmen ve ben ne yapıcamı bilmiyorum bana yardimcı olur musunuz bayram sonu tekrar konuşmayı düşünüyoruz eğer tekrar olumsuz olursa ya nikah kıymayı ya da kaçmayı düşünüyoruz kafam o kadar doluki Babasının bindiği araba toros diye oturdugu ev mustakil diye annem kucuk goruyo acikcasi sevgilimin akrabasinada konussunlar ben kendime uygun damat bulunca ayırcam onlari demis ve benjm sevgilim çok şükür tofaş aldi o benim gururum alın teriyle kazanıyo cabaliyo
Çok haklısınız , bence işini biliyorsa sevgilinizin istikbali maddi olarak parlak olabilir. Olmasa nolur ki yeter ki çalışkan ve dürüst olsun . Ama kesinlikle kaçmayın . İlla sonunda sizin dediğiniz olacaktır. Ama kaçarsaniz, değeriniz düşer, sorun yasarsiniz. Lanett gibi bir şey bu sanki. Kaçıp mutlu olan vardır ama ben hiç duymadım

Benim kv.dede zamanında kızına kimseyi yakıştıramazdı, gelenleri beğenmeyip kapıdan kovardı.
Şimdi görümcem 60 yaşında evlenmedi
Anne baba yok
Tek başına yaşıyor

Yaşın çok küçük ne evlenmesi biz kadınlar artık 26 da başladık evlenmeye saçmala bi mesleğin olsun çok pişman olursun bence anneni dinle. Şu an ergen sayılırsın zaten daha

Yaşınız küçük daha. Çocukken başlamışsınız ilişkiye. Bi 5 sene sonra istekleriniz, beklentileriniz değişecek. Evlilik işini erteleyin. Önce işiniz otursun, kendinizi geliştirin. Yarın bir gün bu adamla bir sorun yaşasanız kaçıp gittiğiniz ailenizin kapısını da çalamazsınız. Kaçan insana kıymet verildiğini ben şahsen daha hiç görmedim.

Tmm ailen çok anlayışsız çok gaddar ama kaçarsan varya uffffff.

X