Çamaşır ve Kurutma Makineleri LÜTFEN Kurutmalı Çamaşır Makinesı konusunda Tecrübesi olan arkadaşlar öneriniz nedir?

ben samsung kullanıyorum
başta tam beceremedim sanırım ama şimdi çok memnunum
8 kg yıkama 5 kg kurutma kapasitesi var
tam 8 kg dolmadıgı için kurutma da problem yaşamıyorum
biraz kırışık çıkıyor ama ütüde açılıyor
yıkaması da çok iyi çok menunum makinemden

Bende Bosch kullanıyorum akıllı makineymiş ve gercekten akıllı ve harika. Sadece biraz kırışık cikiyor ütü istiyor o kadar. Onun dışında hicbir sorunu yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba hanımlar bende kurutmalı çamaşır makinası almayı düşünüyorum ama hangi marka alayım karar veremiyorum. Bosch, Siemens veya LG alayım diyorum ama emin değilim. Öneriniz var mı yakın zamanda kullanan??

Hotpoint-Ariston 8 kg yıkama 5 kg kurutmalı makinesini kullanıyorum çook memnunum. İkisini ayrı ayrı koyacak yerim olmadığından aldım çok eleştiride gördüm bu konuda ama ben memnunum. Hep demişimdir beyaz eşya şans işi.
Ne zamandır bu ürünü kullanıyorsunuz ve hala memnun musunuz?

Merhabalar siteye yeni üye oldum tavsiyelere yanıt yazıyorum.LG aşığı olarak evimi LG beyaz eşya ile donattım.3 Kişiyiz 8 kilo yıkama 6 kilo kurutma mevcut ve inanılmaz memnunum.Çok hafif kırıştırma var ama zaten ütü yapıyorum o yüzden beni rahatsız etmiyor.LG sancaktepe mağazasından aldım ordaki arkadaşlar makinanın tartarak yıkadığını söylemişti.Hakikaten öyle tartıyor 8 kilo üstünü almıyor.1 kiloda atsam 1 kiloluk su alıp ona göre elektrik harcıyor.4 aydır kullanıyorum inanılmaz memnunum.Eltimde ariston var kurutmalı aldı ama kurutmasını kullanmıyor çünkü delikler oluşmuş çamaşırlarda ve şahit oldum inanılmaz kırışık çıkarıyor.LG alacaksanız bana sorun ben size tavsiyede bulunurum hadi öptüm kızlar byEn Büyük TÜRKİYE

Hala memnun musunuz kurutma makinenizden, sorun çıkarttı mı ya da çıkarttıysa servisle sorun yaşadınız mı?

Arçelik Kurutma Makinesi kullanıyorum.

:KK34::KK34: Maşallah miss gibi kokuyor; kurutuyor; tüyleri topluyor ve de buruşmuyor.
Çok imrendim siz böyle yazınca, hala devam ediyor mu memnuniyetiniz?

ben samsung kullanıyorum
başta tam beceremedim sanırım ama şimdi çok memnunum
8 kg yıkama 5 kg kurutma kapasitesi var
tam 8 kg dolmadıgı için kurutma da problem yaşamıyorum
biraz kırışık çıkıyor ama ütüde açılıyor
yıkaması da çok iyi çok menunum makinemden

Size de aynısını soruyorum, hala memnun musunuz makineden? :)

Bende Bosch kullanıyorum akıllı makineymiş ve gercekten akıllı ve harika. Sadece biraz kırışık cikiyor ütü istiyor o kadar. Onun dışında hicbir sorunu yok

Memnuniyetiniz hala devam ediyor mu üründen?

Huhh aynı soruyu defalarca sordum, çok yoruldum :KK57:

bende yeni evlilik hazırlığı yapan biri olarak araştırma yapıyorum ve kurutmalı çamaşır makinesi istiyorum. Fakat bazı korkularım var alınca hemen bozulursa, sürekli onunla uğraşamam kiii. Beyaz eşya dediğin uzun ömürlü olmalı. Lütfen bana yardımcı olun sizce ne yapmalıyım. Bosch mu alsam acaba??

Merhaba bende yeni evleneceğim ve kurutmalı çamaşır makinası araştırıyorum. Köpükle yıkama özelliği diye bir şey varmış ve sadece lg ve samsung bu özelliği kullanıyormuş. Birde hiç tenezzül etmediğim elektrolüks ve aeg yi öneriyorlar birkaç yerde iyice aklım karıştı. Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

Ayri kurutma makinesi icin yerim yok.

Combo makine konusun da uzun arastirmalar sonucu AEG Lavamat L87695WD (9kg yikama 7 kg kurutma) aldim.bugun kuruldu,suan yikiyor nette bahsedildigi gibi inanilmaz sessiz calisiyor.kuruttugunu da gorseydim hayirlisiyla.

Lg 9/6 kurutmali aldim icinde iki kere yorgan yikayip kuruttum hatta 6 aydir kullaniyorum cok memnunum camasir makinamdan

Ayri kurutma makinesi icin yerim yok.

Combo makine konusun da uzun arastirmalar sonucu AEG Lavamat L87695WD (9kg yikama 7 kg kurutma) aldim.bugun kuruldu,suan yikiyor nette bahsedildigi gibi inanilmaz sessiz calisiyor.kuruttugunu da gorseydim hayirlisiyla.
yazamadim ama netice sahane.

ilk kullanim da kurutma ayarini otomatik yapmistim biraz uzun geldi.uc kurutma secenegi var utu dolap ve gunes.hepsini denedim.utu olan biraz nemli cikiyor .genel de dolap kurulugunu seciyorum.cok sukur kirisik yipranma ve delinme olmadi.kirisikliktan cok korktum hic kirismiyor cidden.belki ben az yikiyorum ondandir.
evde hic yikanacak camasir kalmiyor dolayisiyla makine dolmuyor.hemen 3 kg ayarinda 20 dk yikayip 20 veya 30 dk kurutma yaptiriyorum oh miss.
yikamasi muazzam ben önceki makinem de camasir yikiyorum zannediyordum berbatmis simdi anladim.hele havlulara ne kadar yumusatici koysam da zimpara gibiydi.simdi yumusacik.

bu makine de toz toplayan filtre yok ben bunu buyuk bir eksiklik gormustum.meger kuruttuktan sonra lastik kismina topluyor camasirlari alinca iki tusuna basip temizletiyormusuz.elimi dahi surmuyorum.

elektrik ve su faturasini da kudurtmazsa ona en guzel deterjanlari yumusaticilari alacagim♡

yazamadim ama netice sahane.

ilk kullanim da kurutma ayarini otomatik yapmistim biraz uzun geldi.uc kurutma secenegi var utu dolap ve gunes.hepsini denedim.utu olan biraz nemli cikiyor .genel de dolap kurulugunu seciyorum.cok sukur kirisik yipranma ve delinme olmadi.kirisikliktan cok korktum hic kirismiyor cidden.belki ben az yikiyorum ondandir.
evde hic yikanacak camasir kalmiyor dolayisiyla makine dolmuyor.hemen 3 kg ayarinda 20 dk yikayip 20 veya 30 dk kurutma yaptiriyorum oh miss.
yikamasi muazzam ben önceki makinem de camasir yikiyorum zannediyordum berbatmis simdi anladim.hele havlulara ne kadar yumusatici koysam da zimpara gibiydi.simdi yumusacik.

bu makine de toz toplayan filtre yok ben bunu buyuk bir eksiklik gormustum.meger kuruttuktan sonra lastik kismina topluyor camasirlari alinca iki tusuna basip temizletiyormusuz.elimi dahi surmuyorum.

elektrik ve su faturasini da kudurtmazsa ona en guzel deterjanlari yumusaticilari alacagim♡
çok güzel anlatmışsın, aşık olucam :)
Hangi marka hangi seriden bahsediyosun? Ben de kurutmalı mı alsam ne yapsam diye düşünüyorum

çok güzel anlatmışsın, aşık olucam :)
Hangi marka hangi seriden bahsediyosun? Ben de kurutmalı mı alsam ne yapsam diye düşünüyorum
:)
Benim isimi yukumu inanilmaz hafifletti.yerim olmadigindan combo aldim yeri olanlar ayri alsin diyorlar ikisini de deneyip soylemek lazim.
ben memnunum En azindan yikamadan alip kurutma ya atma derdim yok .
Markasi AEG L87695WD 9kg yikama 7 kg kurutma.

:)
Benim isimi yukumu inanilmaz hafifletti.yerim olmadigindan combo aldim yeri olanlar ayri alsin diyorlar ikisini de deneyip soylemek lazim.
ben memnunum En azindan yikamadan alip kurutma ya atma derdim yok .
Markasi AEG L87695WD 9kg yikama 7 kg kurutma.
Bu AEG'yi bi kaç kişiden daha duydum, fiyatlarına da bakayım bundan alabilirim

Bu AEG'yi bi kaç kişiden daha duydum, fiyatlarına da bakayım bundan alabilirim
AEG ve electrolux ayni catida olmus ve ben bu markaya donup bakmazdim bile.nette ki yorumlari okudum gunlerce deli gibi arastirdim.en cok ikna eden tarafi yikamasi A+++ ve kurutmasi A.

Ayri Kurutmalarin bile kurutma performansi cogunlukla B.dort gozle faturalari bekliyorum bakalim.fiyati benim aldigim da 2.400 idi.gonlunuze gore olsun.

AEG ve electrolux ayni catida olmus ve ben bu markaya donup bakmazdim bile.nette ki yorumlari okudum gunlerce deli gibi arastirdim.en cok ikna eden tarafi yikamasi A+++ ve kurutmasi A.

Ayri Kurutmalarin bile kurutma performansi cogunlukla B.dort gozle faturalari bekliyorum bakalim.fiyati benim aldigim da 2.400 idi.gonlunuze gore olsun.
Hmm valla güzelmiş. Bakıcam ben de canım. İnşallah servisleri de vardır, sevgilim biraz servis imkanı çok olan ya da bilindik olan diyim o markaları tercih edelim diyor da

Ayri kurutma alin, biyer bulursunuz koyacak,

su gideri filan yok, istedigin.yere koyabilirsin, cocuk odasinin bi kosesinde de olur mutfakta da
Yatak odasina koyan duydum,
Ben calisma odasina koydum,
Ayri bi model bak bence

X