Lütfen midesi bulanacaklar okumasın. Hamileliğin ilk aylarında kabız olunca ıkınmak bebeğe zarar verir mi? Lütfen direkt doktordan duyanlar yanıtlasın

bzeynep0

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
525
347
Bilmiyordum böyle bişey ve iki gündür çok fazla ıkındım tuvalette hatta çok zorladığım için kan geldi biraz makattan. Sizce bebeğe zarar vermiş midir 2.aydayız. Çok korktum bilgisi olan lütfen yardımcı olsun çok rica ediyorum

Bilmiyordum böyle bişey ve iki gündür çok fazla ıkındım tuvalette hatta çok zorladığım için kan geldi biraz makattan. Sizce bebeğe zarar vermiş midir 2.aydayız. Çok korktum bilgisi olan lütfen yardımcı olsun çok rica ediyorum
Kabız yapıcı şeyler yememeye dikkat edin kabizlik cok zor ıkınmak ıyi değil cok erken kabizlik olmuş dikkat edin kendinize

Hamileyken bu tür şeyleri yapmayın. Hastalık durumu varsa doktor ilaç yazar zaten.

X