Lütfen Okuyun ve Lütfen Paylaşın!!!

Turkandrnb

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2019
1.838
2.721
Merhabalar... Bugün sizleri SMAtip1 hastası Hamza bebek için rahatsız ediyorum. Amerika'da Zolgensma tedavisi için bütçeye ihtiyacı var. Hamza bebegin sadece 71 günü kaldı. Bağışlardır, kermeslerdir, yayınlardır %20 civari bir para toplandi. Eger imkanlarımız ölçüsünde maddi manevi yardım edebilirsek bir çocuğun tedavisine katkida bulunup normal hayatina geçirmiş oluruz. O kadar çok hastamiz var ki insan hangi birine yetişeceğini şaşırıyor. Instagramda sayfasinda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Vakit ayirdiginiz için teşekkürler.
(Bdv konusu benim için bebeklerin canının yanmasi benim en büyük derdim ve tum insanligin derdi olmali bence)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bebeklere elimden geldigince her ay yardim ediyorum duzenli. En son Ada bebegi Amerika ya yolladik. Darisi hamza bebegin basina.
Ne kadar güzel, hayirli isler bu isler... Bizde elimizden geldiğince aylik yardimlarimizi yapiyoruz. Tedavi masraflari o kadar yüksek ki Türkiye şartlarını birakin yurtdisi icinde cok büyük meblağlar. Umarim hayirlisiyla cocuklarimizin iyilestigini görürüz. Hic bir bebegin, cocugun ayagina tas degmemeli...

Ne kadar çok kişiye ulaşsa bu bilgiler o kadar iyi, herkes duyurdukca yardım daha çok toplanıyor

X