Lütfen testime bakar mısınız kalbim çıkacak gibi

Kızlar benim de dün çok belim ve karnım ağrıyordu ama bugün çok daha hafif ve arada oluyor sizin de öyle mi? Azaldi mi sancı? Korkuyorum da ben biraz. Daha önce kimyasal oldu çünkü
Benim belim daha doğrusu kuyruk sokumum çok ağrıyordu günlerdir gece uyanıyordum bugün bi anda kesildi. Hafif pembe bi kanama oldu ama dikkat etmesem fark edemez derecede. Doktoruma gittim hemen hepsi normal dedi 🤷‍♀️

Bat a 9 gün kala erken gebelik testime bakabilirmisiniz ilk 2 dakikada çıktı test bozuk olabilirmi?

Eklentiler

• 2DD17924-E3C3-4869-A780-5AF5ACBA94FA.jpeg
    2DD17924-E3C3-4869-A780-5AF5ACBA94FA.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 204
  • 2E3C22AD-1841-4960-BB68-04E48C6E9C7E.jpeg
    2E3C22AD-1841-4960-BB68-04E48C6E9C7E.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 132
Bayanlar bana yardim eder misiniz 1 yıldır deniyoruz korunmadk hic
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Bayanlar bana yardim eder misiniz 1 yıldır deniyoruz korunmadk hic
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi
Yumurtlama günlerimde de iliski bu sabahta peçeteye leke.geldi.silince cok.cok hafif pembemsi

Kizlar mrb banada yardımcı olabilirmisiniz pco var bendede adetlerim normalde 32 36 gün arasında değişir.bu ay reglimden sonraki 42. Gunumdeyim.ama hala adet olmadim.takvime göre 6 gün gecikmiş oluorum.2 gün gecikme olduğunda Dr hem ultrasonla baktı hemde beta negatif geldi.bana progestan verdi regli olmam için.yumurtlamadan sonrakide 22.gunum.progestanda kullansam kullanırken bile olmam gerekirdi diye dusunuorum hiç bu kadar gecikmedim çünkü.bugun test yaptım ilk 10 dk da çıkmadı yarım saat geçince böyle oldu.hamile olma ihtimalim varmi.oncomed diye bir test hızlı gebelik testiymis testtenmi kaynaklı böyle çıkıyor.ilk idrarim degil.baska bir testle mi bakiyim.ama dediğim gbi ilk 10 dk hiç birşey cikmadi.

Eklentiler

• IMG_20220724_202901.jpg
    IMG_20220724_202901.jpg
    180,6 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_20220724_202850.jpg
    IMG_20220724_202850.jpg
    139,5 KB · Görüntüleme: 153
Kizlar mrb banada yardımcı olabilirmisiniz pco var bendede adetlerim normalde 32 36 gün arasında değişir.bu ay reglimden sonraki 42. Gunumdeyim.ama hala adet olmadim.takvime göre 6 gün gecikmiş oluorum.2 gün gecikme olduğunda Dr hem ultrasonla baktı hemde beta negatif geldi.bana progestan verdi regli olmam için.yumurtlamadan sonrakide 22.gunum.progestanda kullansam kullanırken bile olmam gerekirdi diye dusunuorum hiç bu kadar gecikmedim çünkü.bugun test yaptım ilk 10 dk da çıkmadı yarım saat geçince böyle oldu.hamile olma ihtimalim varmi.oncomed diye bir test hızlı gebelik testiymis testtenmi kaynaklı böyle çıkıyor.ilk idrarim degil.baska bir testle mi bakiyim.ama dediğim gbi ilk 10 dk hiç birşey cikmadi.
Bilemedim canım ya başka bi markayla tekrar mı yapsan. Miratech erken gebelik testi öneririm

X