Lütfen Vaktinizi Ayırır mısınız? Oyun bağımlısı eş!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Karaboncuk237

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
43
13
30
Merhaba. Buraya üye olduğumda hamile kalmaya çalışıyordum şimdiyse boşanmak istediğim için fikir almaya geldim. Biz çok kısa sürede anlaşıp evlendik bu süreçte hep ben ilgi gösterip aradım görüştüm o hep oyun oynadığı için telefonlara bakmazdı bile. Öyle böyle çocuk olana dek göz yummak daha kolaydı galiba. Bu arada annem ve babam alkolikler o yüzden hiç boşanmayı düşünmemiştim. Çocuğumuzu doğurduğum gün bile eve gelip bilgisayrın başına oturmuştu. Ve hala devam ediyor günün 10 saati sırf oyun. Çocukla ilgi beş dakikayı geçmez. Sohbet muhabbet etmek yok. Gülmek eğlenmek yok. Odun gelir onu bile ben taşırım bi tarafına zor grlir. Ben artık yoruldum yalnız yaşıyor gibi hissediyorum. 29 yaşındayım. Geç kaldığımı da düşünmüyorum. 2 senelik süreçte de defalarca uyarıp kızmama rağmen rızasız ilişki oldu. Artık tıkandım. Fikirlerinizi mersk ediyorum.

Evet. Üniversitem bitmişti çok severek evlenmiştim. Aileminde durumu belli olunca evlendik. Çocuğu planlı yapmadım. Cevabınız için teşekkürler fikirlere ihtiyacım var.

Evet. Üniversitem bitmişti çok severek evlenmiştim. Aileminde durumu belli olunca evlendik. Çocuğu planlı yapmadım. Cevabınız için teşekkürler fikirlere ihtiyacım var.
Ne fikir olabilir, yapacağınız tek şey boşanmak.

Bende öyle düşünüyorum burada ki çoğu arkadaşımızın konularını okudum ve hepsinin ortak kaygısı çocuktu. Oğlum 4 yaşında iş güç para meselesi hiç korkutmuyor beni. Sadece aile ile süreci nasıl yönetirim bilmiyorum yani

nasıl bir fikir istiyorsunuz bosanacagim demişsiniz
adam oyun bağımlısı çocuğuyla ilgilenmiyor size tecavüz ediyor
bu adamla 1 dakika bile aynı evde kalmamalisiniz ?

Merhaba. Buraya üye olduğumda hamilelik dönemiyd şimdiyse boşanmak istediğim için fikir almaya geldim. Biz çok kısa sürede anlaşıp evlendik bu süreçte hep ben ilgi gösterip aradım görüştüm o hep oyun oynadığı için telefonlara bakmazdı bile. Öyle böyle çocuk olana dek göz yummak daha kolaydı galiba. Bu arada annem ve babam alkolikler o yüzden hiç boşanmayı düşünmemiştim. Çocuğumuzu doğurduğum gün bile eve gelip bilgisayrın başına oturmuştu. Ve hala devam ediyor günün 10 saati sırf oyun. Çocukla ilgi beş dakikayı geçmez. Sohbet muhabbet etmek yok. Gülmek eğlenmek yok. Odun gelir onu bile ben taşırım bi tarafına zor grlir. Ben artık yoruldum yalnız yaşıyor gibi hissediyorum. 29 yaşındayım. Geç kaldığımı da düşünmüyorum. 2 senelik süreçte de defalarca uyarıp kızmama rağmen rızasız ilişki oldu. Artık tıkandım. Fikirlerinizi mersk ediyorum.
Sizin rızanı dışında mı oldu çocuk?Eğer bile isteye yaptıysanız en büyük hatanız bu olmuş.

Bende öyle düşünüyorum burada ki çoğu arkadaşımızın konularını okudum ve hepsinin ortak kaygısı çocuktu. Oğlum 4 yaşında iş güç para meselesi hiç korkutmuyor beni. Sadece aile ile süreci nasıl yönetirim bilmiyorum yani
Aileyle olmak zorunda değilsiniz, alın bilgisayar setini koyun kendi annesinin evine çeksin gitsin oraya.
Sizde oğlunuzla düzeninizi bozmayın.

Hali hazırda yok. Ama iş ayırmadam girip çalışırım mesleğim var
İş bulun ilk önce.Sonra boşanın. Aileniz ya da kim olursa olsun destek olmaya gelen buyursun. Köstek olana gözünüzü kulağınızı kapatın.

Aile önemli ama şu durumda yanınızda değil karşınızda olmayı seçerlerse de olmaz olsun öyle aile.Kurtulun şu beş para etmez adamdan.

İş bulun ilk önce.Sonra boşanın. Aileniz ya da kim olursa olsun destek olmaya gelen buyursun. Köstek olana gözünüzü kulağınızı kapatın.

Aile önemli ama şu durumda yanınızda değil karşınızda olmayı seçerlerse de olmaz olsun öyle aile.Kurtulun şu beş para etmez adamdan.
Ya dimi. İnanın psikolojik olarak zor bir süreçteyim zaten ve hiç umrum olmaz. Ama işte şu var karşısına geçip derdimi anlatmak bile gelmiyor içimden. O kadar bıktım

Boşanma konusunda da ailemin durumu yüzünden boşanamam sanıyor. O kadar rahat ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X