Gebeliğe Hazırlık Lütfen yardım Benim için dua edin hamilemiyim acaba ???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Burcuysf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2014
154
117
merhabalar çok kafam karışık bana yardım edin.. pazartesi günü doktora çıktım öyle kontrol için adetime 10 gün vardı. Rahim ağzıma baktı çok güzel bir sıkıntı Yok dedi sonra usg ile baktı batından. Rahim kalın dedi iyi birşey belki gebeliğe hazırlanıyordur dedi bu ay belki kalırsın dedi ama adette olabilirsin dedi sanırım onu hatırlamıyorum progestan vereceğim iç onu dedi kolaylaşır dedi döllendiyse yumurta dedi. Sanırım adet zamanı da kalınlaşırmış rahim. Ama 10 gün önceden kalınlaşması normal mi ? Progestanı içiyorum sabah öğle akşam şimdi 4 gün kaldı adetime hafif sanki adet ağrım var çok korkuyorum yine adet olacağım diye lütfen dua edin benim için 2 buçuk yıllık evliyim çok istiyoruz 7-8 aydır korunmuyoruz

Allah hayırlısını sagliklisini nasip etsin unutma umarım hamile kalırsın kalırız hepimiz isteyenlere nasip etsin Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın sadece sakın ol ve umudunu kaybetme

panik yapma , stres yapma , stres olunca tavuklar bile yumurtlamaz daha 7 aydır korunmuyorsunuz olur elbet , Allahtan hayırlısını istemek lazım..

Mrb arkadaşlar 18 ocakta adet oldum bugün test yaptım böyle çıktı erken değil mi hamilelik belirtilerinden şiddetli bel kasık karın ağrısı yaşıyorum ellerim uyuşuyor ve uykum geliyor doktora ne Zaman gitmeliyim ilk gebeliğim lütfen yardımcı olun teşekkür ederim
image.jpeg

:110:Bana birşeyler yazın
Allah elbette verir yeterli sabırli ol aceleci olma yoksa çok aceleci ve aşırı istek tersine döner demem oki herşeyi Allah'a bırak gerisi olur bende dün du açığım senin için inşallah sağlıklı sıhhatli bir evlat alırsın eline

Mrb benimde son adet tarihim 20 ocaktı dün test yaptım ve aynı böyle çift çizgi bugün de kan verdim

Merhaba şüpheli ilişkimin üzerinden 10 gün geçti 7. gün kan testi yaptım beta hcg 1.20 çıktı 10 gün yani dünde yaptırdım 1.20 çıktı tekrar adetime 9 gün var bu sonuç yükselir mi erken mi yaptırdım. geç döllenebiliyormuş bazen bir de oluşsa hemen kanda çıkar diyenlerde var şimdi ilaçda içemiyorum varmıdır yokmudur acaba akşamları bulantım oluyo ve kasıklarım agrıyo 3 aylık evliyim bilgilendirme yaparsanız sevinirim :110:

adet olur gibi ağrınız oldu mu benim ağrım var bugün olmam gerekiyor henüz olmadım merak ediyorum kasığım şiş sanki sağ kasığımda da batma oluyor gibi test yapmaya korkuyorum hep tek çizgi görmekten sıkıldım :110:

adet olur gibi ağrınız oldu mu benim ağrım var bugün olmam gerekiyor henüz olmadım merak ediyorum kasığım şiş sanki sağ kasığımda da batma oluyor gibi test yapmaya korkuyorum hep tek çizgi görmekten sıkıldım :110:
İnan benim bu ay hiç umudum yoktu adet olacakmışım gibi ağrı çektim tek fark batma oldu dediğin gibi kasığımda 7 aylık evliyim evlendigimizden beri istiyorduk bu ay kısmet oldu inşallah sende çift çizgiyi görürsün

inşallah bende 2 buçuk yıllık evliyim çok istiyoruz 8 aydır deniyoruz ama hep hüsran inşallah bende annelik duygusunu tadarım rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah değerleriniz kat ve kat artar :anneadayı:
Çok teşekkür ederim ınsallah Rabbim size de nasip etsin güzel haberlerini alırım umarım

Merhaba şüpheli ilişkimin üzerinden 10 gün geçti 7. gün kan testi yaptım beta hcg 1.20 çıktı 10 gün yani dünde yaptırdım 1.20 çıktı tekrar adetime 9 gün var bu sonuç yükselir mi erken mi yaptırdım. geç döllenebiliyormuş bazen bir de oluşsa hemen kanda çıkar diyenlerde var şimdi ilaçda içemiyorum varmıdır yokmudur acaba akşamları bulantım oluyo ve kasıklarım agrıyo 3 aylık evliyim bilgilendirme yaparsanız sevinirim :110:
canım daha çok erken siz yine devam edin çalışmalara ilişkinde yumurtlamamış bile olabilirsin tam adet ortası yumurlama zamanın oluyor yani 14. gün yumurtlayan (düzenli adet görenler için) döllendiysen yolculuğu rahime tutunma süreci 10 gün falan oluyor yani tam adet zamanına denk gelir sen biraz testi erken yaptırmışsın.

evet meraktan erken yaptırdım adeti beklemek istemiyorum 19 şubatta erkenmi sizce en son ocak 26 sında adeet olmuştum birde şuan o ilişkiden sonra 2 kez birliktelik daha oldu

evet meraktan erken yaptırdım adeti beklemek istemiyorum 19 şubatta erkenmi sizce en son ocak 26 sında adeet olmuştum birde şuan o ilişkiden sonra 2 kez birliktelik daha oldu
belki hamilelik varsa o zaman çıkabilir sonuç ama değeri az çıkarsa çelişkiye düşersiniz daha çok.. bende sizin gibiydim ama hep negatif gördüm yaptırmaya korkuyorum inşallah hamişsinizdir Allah hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin:emir_bebek:

X