Lütfen Yardım: Beta Hcg Artışı

Sonuçları yarın buradaki doktorla görüşeceğim. Mesai bitince gösteremedim.
İstanbul'a bayramdan sonra döncem. Maalesef dönme şansım yok.

anlıyorum, o halde en son gittiğin yerde takibe devam et. sen içini ferah tut, iyi olsun her şey. hesaba göre yaklaşık 400 civarı olmalıydı evet ama yavaş ilerliyor olabilir, cihaz farklı o etkileyebilir. sıkıntı yapma hemen.

anlıyorum, o halde en son gittiğin yerde takibe devam et. sen içini ferah tut, iyi olsun her şey. hesaba göre yaklaşık 400 civarı olmalıydı evet ama yavaş ilerliyor olabilir, cihaz farklı o etkileyebilir. sıkıntı yapma hemen.

Teşekkür ederim. Böyle bir şey yaşayan var mıdır acaba.

Arkadaşlar tekrar merhaba.
İlk yazıda durumumu izah etmiştim.
Bugün tekrar kan verdim ve maalesef beta hcg salı ya göre 136 dan 157 ye kadar ilerlemiş.

Doktor alttan muayene etti. Rahim duvarın baya kalınlaşmış, dış gebelik olamaz dedi. Kese gelişmemiş henüz. Herhangi bir kanamada yok dedi.

Muhtemelen düşük yaparsın. Düşük olmazsa Pazartesi gel küretaj yapalım dedi.

Çook tedirginim. Çok gerginim.

Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Arkadaşlar kimse birşey söylemedi
Kürtajı erteleyip düşük yapmayı beklemek riskli olur mu sizce

Arkadaşlar kimse birşey söylemedi
Kürtajı erteleyip düşük yapmayı beklemek riskli olur mu sizce

Bence başka bir dr a danışarak bekleyebilirsin birkaç gün ama şiddetli ağrı ya da kanama olmazsa. Hatta son testten 2gun sonra tekrarla, sonuçta artış varsa bekle ama ayı ya da düşmüşse dr.unu dinle derim. Sonuçta işin uzmanı onlar :KK66:

Ne yaptınız acaba? Umarım herşey yolundadır..

Dün gittim doktora, değerim düşmüş artık artmıyor. Doktor kürtaja gerek olmayacak kendiliğinden düşecek gibi dedi.
Şimdilik bir şey yok bekliyorum. Perşembe kontrole gideceğim.

X