Lütfen Yardım Dış Gebemiyim

imagination forever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
3.402
6.435
Merhaba arkadaşlar salı gününden beri çok stresliyim:KK43: mayıs 5 te beya hcg 0 cıktı Mayıs 9da adet gibi oldum Mayıs 11 de beya hcg 15 cıktı mayıs 12 de 39 cıktı,yarın tekrarda gıdecegım dr a kan vermeye 3,4 gün bekleyelim dedi,bu arada 9undan beri lekelenmeler devam ediyor,kan bi kaç gün oldu sonrasındakı gunler hep lekelenme,çok korkuyorum dış gebelik olabilirmi sizce?yoksa geç döllenmemi,başına gelen varsa yazarsa çok sevinirim.

Dış gebelik ben geçirdim. Çok acı verici oluyor. Hissetmemen imkansız oluyo
Çok geçmiş olsun sizede,dr umu değiştircem yarında yükselişte ise,bana bu azabı dr yaşattı hamilesin diyemem dış gebelık te olabılır dıyınce ben çok üzüldüm,anlayacagınız hersey yolunda gıderse sevınemedım bıle sormayın

Çok geçmiş olsun sizede,dr umu değiştircem yarında yükselişte ise,bana bu azabı dr yaşattı hamilesin diyemem dış gebelık te olabılır dıyınce ben çok üzüldüm,anlayacagınız hersey yolunda gıderse sevınemedım bıle sormayın
Onlar umutlandırmamak için öyle söylerler. Umarım sağlıklı gebelik olur stres yapma kafanı rahat tut🙏

Gene de temkini elden bırakmayın. Benim adetim bile geçmemişti şiddetli karın ağrısı ile hastaneye gittim orada bayılmışım. Gözümü açtığımda ameliyat odasındaydım. Hamileymişim dış gebelik iç kanama geçirmişim. Tüpüm patlamış. Benimki birden oldu. Ama dış gebelikte kanama oluyor normalde. Bende olmadı. Bilmiyordum bile hamile olduğumu. Allah kimseye yaşatmasın. Sağ salim evladına kavuşursun inşallah

Merhaba arkadaşlar salı gününden beri çok stresliyim:KK43: mayıs 5 te beya hcg 0 cıktı Mayıs 9da adet gibi oldum Mayıs 11 de beya hcg 15 cıktı mayıs 12 de 39 cıktı,yarın tekrarda gıdecegım dr a kan vermeye 3,4 gün bekleyelim dedi,bu arada 9undan beri lekelenmeler devam ediyor,kan bi kaç gün oldu sonrasındakı gunler hep lekelenme,çok korkuyorum dış gebelik olabilirmi sizce?yoksa geç döllenmemi,başına gelen varsa yazarsa çok sevinirim.
Dış gebelik gibi durmuyor

Gebelik değerin güzel artıyor ama kanaman da oluyor .net bişey söylemek olmaz ama gün aşırı beta takibi önerilir böyle hastalarda bana kimyasal gebelik gibi geldi . Değerlerin çok yükselmeden lekelenmeyle 0lanır. Ama yine de takip

Tam tarihlerle beta değerlerinizi söylerseniz Sağlıklı olup olmadığı hakkında fikir verebilirim . Keseyi bebeyi gördüğünüz günler yakındır inşallah. Eğer sağlıklı bi gebelikse bir hafta sonra vajinal ultrasonda kese gözükür
Adet gunumden 2 gun sonra 11 mayısta beta hcg15, 12 mayısta beta hcg39 , 15 mayısta beta hcg315.sanırım geç döllenme oldu.inşallah haftaya görürüm,ve resmen adet olmustum 9 mayısta,istiyordum bebek ama hiç beklemıyordum,drda kesın dıs gebelık gıbı konustu ama cok ıyı yukselınce kendısıde şaşırdı(kimlerşn elıne kaldık ınanın bıde alttan bırduru ultrason yaptı bu sırada bıraktım suanda o dr u)haftaya keseyı gormek ıcın gıdecegım artık dr.a

Adet gunumden 2 gun sonra 11 mayısta beta hcg15, 12 mayısta beta hcg39 , 15 mayısta beta hcg315.sanırım geç döllenme oldu.inşallah haftaya görürüm,ve resmen adet olmustum 9 mayısta,istiyordum bebek ama hiç beklemıyordum,drda kesın dıs gebelık gıbı konustu ama cok ıyı yukselınce kendısıde şaşırdı(kimlerşn elıne kaldık ınanın bıde alttan bırduru ultrason yaptı bu sırada bıraktım suanda o dr u)haftaya keseyı gormek ıcın gıdecegım artık dr.a
Vajinal usg harici bakılmaz zaten şüphelenmekte haklı inanın. Normalde 60 civarı olması lazımdı 315lerde olmuş kesin bişey denemez dış gebelikte olabilir Sağlıklı gebelikte inşallah Sağlıklı olur

X