Lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim!

17 yaşında kaş aldırmadığın için çıldıracağım deyip konu açıyorsunuz ya asıl ben size çıldırıyorum insanlar ne sıkıntılar çekiyor 12 yaşında kızlar zorla evlendirilip köle muamelesi görüyorlar siz kaş aldıramadığınız için çıldırıyorsunuz. Siz daha hayatın ne olduğunu bilmiyorsunuz.Biraz daha yaşınız büyüyüp te gerçek hayatla tanışırsanız o zaman çıldırmak neymiş görürsünüz

17 yaşında kaş aldırmadığın için çıldıracağım deyip konu açıyorsunuz ya asıl ben size çıldırıyorum insanlar ne sıkıntılar çekiyor 12 yaşında kızlar zorla evlendirilip köle muamelesi görüyorlar siz kaş aldıramadığınız için çıldırıyorsunuz. Siz daha hayatın ne olduğunu bilmiyorsunuz.Biraz daha yaşınız büyüyüp te gerçek hayatla tanışırsanız o zaman çıldırmak neymiş görürsünüz

ewet belkı bu sna göre bir dert değil ama işte bu konuyu açana göre bana göre mesela dert.!
haaa 12 yasındakı çocukların kı dert tabıkı ona saygım sonsuz ama bu da bzm kndmze göre derdmz şuankı yaşamımızda bunu bir dert olarak göryrz belkıde ha buna ilerde belkıde güleceız ne saçma seylrre dert diyormuşz dicez ama şuanda bu bzm için dert.!yasakkelime

kızlarr kaşlarımı aldırdııımmmmm delikafadulden sonunda ikna ettim annemi ve ortalarla üstleri toparlattım çok güzel ooldu çokkk mutluyum hepinize teeşekkürlerrr

vay aldrdn ha sonnda yoq anacım yoqq bnmqınn izin mizin verceı yoq ama onu üzmeq istemyrm
sanırım üniye gttmde aldrcm artq yabcaq bişe yoq: (

benimde annem izin vermemişti ilk düğünümde almıştım kaşlarımı ozamanlar anneme çok kızıyordum
bitane yengem vardı dayımın eşi
kızları daha onbeş yaşlarına gelmeden
kendisi alırdı kızlarının kaşlarını
onlara çok özenirdim benim annem neden böyle değil diye çok ağlamıştım
bence anneler birazda haklı ben şimdi kaşlarımın eski doğal halini çok arıyorum
keşke hiç aldırmasaymışım
eğer kaşların çok kalın tipsiz değilse aldırma derim
anneni ikna etmek içide biraz şirinlik yapman gerekecek

ay çokk sevindim..nede güzel olmuşsundur sen artık aynalarda bakar bakar durursun kendine rica ederiz hayatım biz burda emrine amadeyiz..

benim annem de izin vermezdi 17 yaşına gelmişim hala kalın kalın dolaşıyordum..
sonra bi cesaret gittim kuaföre kendim aldırttım.
kaşlarımı aldırtmamın bedeli dayak, ama kaşlardan kurtulmanın değeri paha biçilemez olmuştu benim için:)))

Benimde annem kaşlarımı aldırmama karışırdı 18 yaşına gelmeden aldıramazsın dedi mecburen 18 yaşında aldırdım bende arkadaşalrın içinde bi bendim kaşları 2 parmak kalın olan ama kardeşim 15 yaşında aldırdı ona karışan olmadı haksızlıkların hepsi bana yok sen yapamazsın olmaz oraya gitme göndermem seni şimdi de kendine güveni olmayan pısırık bişey oldum sayesinde gurur duysun yarattığı kızıyla şimdi canım sen beni dinlersen git aldır kaşlarını kaş senin kaşın ne karışıyorlar ki sanki evlenicem diyosun ayyyy anlamıyorum valla bu ailelerdeki saçma sapan yasakların sebebi ne yani bizi doğuruyorlar kendi malları mı sanıyorlar acaba :kızgın:

Inceltmemek ve şekliyle çok oynamamak kaydıyla fazlalıklarını

almak lazım ama çok ince çok kalından inceye hadi model olsun fln derseniz

yani nromal şeklini bozarsanız gercekten sıkılıcaksınız

kaşlarım çok güzeldir benim aynı alınmış gibi şekillidir yani herkez alıorm sanır

ama özenmiştim ve bende aldırayım dmeıstım çünkü arkadaşlarım aldırıyordu herkes karsı cıkmıstı hatta aldıran

arkadaşlarım biz ugras ugras sıkıldık senın kaşların zaten guzel yapma etme

diye ugrasmıslardı almadım kaşlarımı iyikide almamısım

X