Lütfen yardım edin çıldırmak üzereyim!

c0c0

keNdi kabuĞuna çekiLmiş.
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
125
1
mrb kızlar bn 17 yaşındayım annemle ilgili bir problemim var arkadaşlarımın neredeyse hepsi kaşlarını aldırıo
bende kaşlarımın artık kötü durduğunu düşünüyorum aldırmak istiyorum ama annem izin vermyoo ben uğraşmaya razıyım ayrıca yaşımın da bu iş için çok küçük olduğunu düşünmüyorum annemin bu konudaki ısrarını anlamyrm..söyleyin kızlar ne yapmalıyım??

Son düzenleme:
bence annenin yaptığı çook saçmaa... kaşlarından rahatsız oluyorsan niye aldırmayasınki ? :uhm:
ayrıca bizlerin yaş grubundaki çoğu kişi aldırıyor kaşlarını bende dahil.. bence aldırmak istemen gayet normal.. annenin bu konu için haklı bir savunması varsa hay hay ama görüyorum ki o da yok e ne peki bakımlı olmak suçç mu ?? devir değişti şimdi, yeni nesil bakımlı olmak istiyor eskiler 30 larında aldırmış diye biz de kıllı kıllı mı dolaşalım çok yanlış :eek:lmaz:

Son düzenleme:
annene senmi sordun aldırayımmı diye?
ne sakıncası varmışki kaş aldırmanın.

canım annene bi konuda katılıyorum.bi kere aldırdıktan sonra hep uğrasırsın.yasın daha kücük ilerde al al ondanda sıkılırsın canım.tabi kendi tercihin ama cok ince alırsan oda cok fena durur hayatım.annende belki ince alırsın diye izin vermiyordur.sadece seni rahatsız eden tüyleri alırsan belki izin verir yerimseniben

bende 18 yaşındayken aldırmıştım ilk kez kaşlırımı
banada annem izin vermiyordu ama benıde çok rahatsız ediyordu neyse ki aldırdım
ama annen bir konuda haklı bir kere aldırınca hep aldırmak zorunda kalıyorsun eskisi gibi olmuyor kaşların ama senide rahatsız ediyorsa neden aldırmyasın ki küçükte sayılmazsın bence
fazla aldırmıcam de kaşlarım çok incelmicek de hafif toplatcam sadece dagınıklık kalksın ortadan diyebilirsin annene belki o zaman izin veriri

bence annenin yaptığı çook saçmaa... kaşlarından rahatsız oluyorsan niye aldırmayasınki ? :uhm:
müzeye mi kaldırıcaksın kaşlarını ?? ayrıca bizlerin yaş grubundaki çoğu kişi aldırıyor kaşlarını bende dahil.. bence aldırmak istemen gayet normal.. annenin bu konu için haklı bir savunması varsa hay hay ama görüyorum ki o da yok e ne peki bakımlı olmak suçç mu ??
evet ama onu gelde anneme anlat işte...
annene senmi sordun aldırayımmı diye?
ne sakıncası varmışki kaş aldırmanın.
evet ben sordum aldırmak istediğimi söyledim ama izin vermedi işte bencede
nolucak kaşımı aldırsam

canım annene bi konuda katılıyorum.bi kere aldırdıktan sonra hep uğrasırsın.yasın daha kücük ilerde al al ondanda sıkılırsın canım.tabi kendi tercihin ama cok ince alırsan oda cok fena durur hayatım.annende belki ince alırsın diye izin vermiyordur.sadece seni rahatsız eden tüyleri alırsan belki izin verir yerimseniben
zaten ince istemiyrum bende.sadece fazlalıkları
sen bu konuyu dün de açmamış mıydın? hikaye aynıçünkü.
hayır yeni açtım ben konuyu
bende 18 yaşındayken aldırmıştım ilk kez kaşlırımı
banada annem izin vermiyordu ama benıde çok rahatsız ediyordu neyse ki aldırdım
ama annen bir konuda haklı bir kere aldırınca hep aldırmak zorunda kalıyorsun eskisi gibi olmuyor kaşların ama senide rahatsız ediyorsa neden aldırmyasın ki küçükte sayılmazsın bence
fazla aldırmıcam de kaşlarım çok incelmicek de hafif toplatcam sadece dagınıklık kalksın ortadan diyebilirsin annene belki o zaman izin veriri
diyorum ama ikna olmuyor cnm
a.s:sm_cool:ben bu olayı yaşamamıştım lıse yaşlarındayken annemde bana aynını demıştı lseden sonra aldım şimdide söylediğimde anneme saçmalamışım dyo keşke bıraksaymışım:sm_cool:
benimkide sonradan pişman olucak eminim..çok saçma bi konu için direniyor çünkü .....

Son düzenleme:
bncede tatlım biraz ısrar et konuyu gündemde tut :)) ama fazla da sıkboğaz etme hepten vazgeçmesin :)) umarım ikna olur annen

benim annem de izin vermiyodu..üniversiteye başladığım sene aldırdım ..18di..aldırmamak bi kayıp değil..ne biliym ben ortasını falan alıyodum..amaaann dert ettiğin şeye bak..korkma hayatının sonuna kadar uğraşacaksın bu işle..acelesi yok

benim annemde kızıyordu.20 yasında almıstım ilk kez.anneme sirinlik yapa yapa ikna etmiştim..

bence hemen tartısmaya girme annenle.biraz sirinlik yap.kız evlatlar herzaman daha cilveli olur.azıcık cilve yap annene..hangi anne olsa dayanamaz sirinlik yapan kızına kaydirigubbakcemile5

benim annemde istemiyodu biraz şirinlik yaptım bide düğün vardı herkes güzel olsun ben çirkin mi dedim tamam dedi inş. senin annende izin verir herşey gönlünce olsun canım a.s.

arkadaşım şimdi arkadaşlarına özeni,yorsun ondan yaptırmak istiyorsun, hiç bir arkadaşın aldırmamış olsaydı sende de böyle bir istek oluşmayacaktı. Ama emin ol ki ne kadar geç okadar iyi, yani şu açıdan diyorum şimdi istekli olabilirsinde zamanla, nerden bulaştım bu işe erkek olmak vardı gibi cümleler sarf edeceğin anlarda gelebilir, ondan biracık daha iyi düşünüp sağlıklı karar vermek gerek :1closedeyes:

cnm aynı konuyu bende dün açmıştım..
bugün yine annemle konuştum ama nafile gene izin vermiyor:S:S:S
ne yapacağımı şaşırdım heralde gidip aldıracağım ya
psikolojim bozuldu resmen sadece kaşları düşünür oldum..:S

allahi benımkide izin ermiyodu..aldım cımbız alttan alttan aldım anlamdı bile..sonra üniversiteyi kazandıgımda aldım ilk ama o zamana kadar anlamadı...

Ben daha benimkiler kadar kalın kaşlar hayatımda görmedim :bbo: bende lise 2 de aldırmıştım, anneme söylemiştim beraber giidip aldırdık, okul başlamadan önce. Ama annem eğer daha erken deseydi ben onu üzmemeyi tercih ederdim İnsanı rahatsız ediyor evet seni çok iyi anlıyorum, ama sonuçta aldıracaksın yaşın 17 olmasında 18 olsun 3 ay sonra olsun sıkma canını canım inan değmiyor ben şimdi o kdr sıkılıyorum ki kaç yıldır 15 günde bir kuaförlerdeyim her kuaför beceremiyor canımın acısından gözlerimden yaş geliyor annem haklı bi kere aldırdığında geri dönüşü yok.
Annene anneciğim ben seninle gidip aldırmak istiorum bak çok inceltmeyeceğim okullar açılmadan halledelim mi fln desen şirinlik yapsan bence kıyamaz opuyorumnanaktan

ben 16yaşındayım kaşımıda alıyorum bıyık felanda..doru degil ama 1ay önce saçimıda boyadım ailem bişeyde demedi

bende lisedeyken anneme tutturuyodum kaşlarımı alcam diye. annemde lise bitsin öyle dedi hep bana.nolcaksa biitmeden aldırınca. neyse lise bitti son gün karneleri aldık ben doğğru kuaföre kaş aldırmaya.. bence lisedeyken aldırmanın bi sakıncası yok. ortaokulda olsa küçücük yaşta kötü görünür ama lisede gelişiosun artık. bencede anneni bi şekilde ikna et aldıryerimseniben

Bende arkadaşlara katılıyorum. Belkide çok ince aldıracagını zannetmiştir. O yüzden izin vermemiştir. Sadece etrafındaki dağınıklıgı toplatacagını söylesen benlki izin verir. Ben ilk kaşlarımı aldıgımda da evde kıyamet kopmuştu valla :))) Ay bende kızıma öylemi yapıcam :)))

valla 17 yaş hiçte küçük bi yaş değil kaş almak için, hemde ergenlik çağında gençler dış görnüşlerine çok önem verir, diğer kızlar alırken senin almaman sana sıkıntı veriyordur haliye, kaşlarını alan arkadaşlarını eve getir bence, belkide o zaman annen bunu olağan olduğunu düşünür

bende sözleneceğim zaman aldırmıştım hemde canım anacım almıştı bi tuhaf hissettim kedimi... biz 4 kız kardeşiz ablamlarda o zaman aldığı için hiç lise çağında falan böyle düşüncelerim olmadı benim... düşün bide benim gibi kaşları dağınık biri söylüyo bunu...bence annenin üstüne gitme alt üstü bi kaş...

X