LUTFEN YARDİM EDİN. ERTESİ GÜN HAPI SONRASI ŞÜPHELER.

Lütfen yardım edin düşünmekten bitik haldeyim adetim bittikten iki gün sonra erkek arkadaşım ile görüstük seviştik ama cinsel bir birleşme olmadı eliyle kendini tatmin etti yarım saat felan sigara içti sonra tekrar yapmak istedi bu defa kendi organından elini benim organına goturup bastırdı önceki boşalmadan sonra boşalma olmamıştı aklıma takıldı ya siperm varsa ya birşey olursa die orda bıraktık herşeyi ve şüpheler dinmeyince bir saat içinde ertes72 adında hap kullandim yumurtlama günümün başkasına iki gün vardı tam yumurtlama gunume ise 7 gün vardı hapı kullandıktan 6 gün sonra adet oldum şiddetli kasık ağrısı ve orta kanama var normal mi korkuyorum lütfen aydınlatın beni ?
Elindeki sperm mı hamıle bırakır? Dısarda yasayamaz ki o. Vajına ph ı bıle onemlı spermın ömru ıcın. 5 dk da hatta snler ıcınde ölüp gdıyolar. Bısey olmaz.. bosa ılac ıcıp kendıne zarar vermıssın.

Elindeki sperm mı hamıle bırakır? Dısarda yasayamaz ki o. Vajına ph ı bıle onemlı spermın ömru ıcın. 5 dk da hatta snler ıcınde ölüp gdıyolar. Bısey olmaz.. bosa ılac ıcıp kendıne zarar vermıssın.
Gerçekten mi peki şuan adet kanaması gibi kanamam var bu normal mi yerleşme kanaması olma ihtimali yok değil mi

Hap adete pek etkı etmez genelde ama kullanıp gec yada erken adet olan cok. Mumkun adet olman zaten yerlesme kanaması oyle olmuyo.
Çok fazla kasık ağrısı ve sabahtan beri bir buçuk ped değişecek kadar kanamam oldu bu yerleşme değildir değil mi önceki adetimin üzerinden sadece sekiz gün geçti çünkü erken adet mi görmüş oldum gerçekten icime su serptiniz Allah razı olsun

Çok fazla kasık ağrısı ve sabahtan beri bir buçuk ped değişecek kadar kanamam oldu bu yerleşme değildir değil mi önceki adetimin üzerinden sadece sekiz gün geçti çünkü erken adet mi görmüş oldum gerçekten icime su serptiniz Allah razı olsun
Yrlesme kanaması agrılı olmaz bı kere zaten. Cok tedırgınsen 2 gune kan ver negatıfı gor de rahatla. Yazık canına. Oyle elde yarım saat bekleyıp yasayabılen sperm yok ki vajınaya degmeyle hamıle kalınma olasılıgı da o yuzden yok. unut onu. Cümlemizden razı olsun. Kanamanın sebebı baska bısey olabılır doktora gıt bence

Yrlesme kanaması agrılı olmaz bı kere zaten. Cok tedırgınsen 2 gune kan ver negatıfı gor de rahatla. Yazık canına. Oyle elde yarım saat bekleyıp yasayabılen sperm yok ki vajınaya degmeyle hamıle kalınma olasılıgı da o yuzden yok. unut onu. Cümlemizden razı olsun. Kanamanın sebebı baska bısey olabılır doktora gıt bence
İlacın yan etkileri arasında kanama vardı sadece birtane kullandım bir saat içinde altı gün sonra şiddetli adet sancısı ile kanama başladı adet ağrısı ve kanama devam ediyor ilacın etkisi olabilir mi bu konuda yani Çok zayıf bir ihtimal değil mi bu şekilde gebe kalmak

Ve birde normal adet kani gibi kırmızı ve akışkan sabahtan beri devam ediyor yerleşme dedikleri kanama bukadar fazla olamaz değil mi

Hamile değilsin endişe etme. Hamile kalak diye amuda kalkıp ilişkiye giricez nerdeyse, pipisini elledikten sonra sana dokununca hamile kaldıysan yakarım bu siteyi 😂😂😂 İlaç hormonlarını bozmuş hepsi bu, bu kadar tedirginliğin varsa ve korkuyorsan lütfen yakınlaşmayın.
Yerleşme kanaması nasıl peki ben şuan sabah domuzdan beri kanamam var ve dün geceden beri kasık ağrım var böyle bir ihtimal gerçek olamaz değil mi 🥺

Yerleşme kanaması nasıl peki ben şuan sabah domuzdan beri kanamam var ve dün geceden beri kasık ağrım var böyle bir ihtimal gerçek olamaz değil mi 🥺
Rahatla artık. Sana bıyolojıkman ımkansız dıyorum. Oyle uzun omurlu sperm yok yoksa tozlasma. Polenle cOgalma gıbı urerdık... ılıskıye ne gerek kalırdı dımı oturdugumuz yerden ürerdik,

X