Lütfen yardim edin esim kadınlara zaafı olduğunu söyledi ve benden yardım istedi.

gercekten bu cook buyuk bir sapiklik Allah bizleri boyle esten dostan cevreden korusun.

Siz şaşırmışsınız.ses cıksrmayın aldatsın.nasılsa zaafı var.zaafı olan aldstsın.siz de evde kzıınıza bakın temızlık yapın yemek falan..

Ben de sogukkkanlilikla konusabilirdim.bunun nesi garip anlmadim belki de sizin masum sandiginiz eslerinizin gercek yuzlerini sogukkanlilikla konusamadiginiz icin bilemiyirsunuz.boyle cok adam var emin olun.biri de belki sizden birinin esi.adam anlatiyorsa ben de dinlerdim acikcasi.sinra da tekmeyi basardim.bu adamin sevilecek tek yani tekmeyi poposuna vurma ani.konu gercekse hemen bosan.saglam bi nafaka al o mesajlaela saka falan yapmiyor baya dokmus icini.

Soğukkanlılıkla konuşabilirim demek, sizin midenizle alakalı diye düşünüyorum. Zira bunu konuşmayan kadınların eşleri de arkalarından iş çevirir gibi bir genellemeyi de asla kabul etmiyorum. "soğukkanlılıkla konuşamadığınız için bilemiyorsunuz" genellemesi bana göre ağır. Bir bayan kendisine yanlış yapıldığını kocasıyla böyle muhabbetlere girmeden de anlayabilir. Ve tabi ki tüm kadınların masum olmadığı gibi tüm erkekler de aldatır diye bir şey yok.
Şimdi "bu kadar güveniyorsun senin de arkandan iş çevrilir" genellemesi gelecektir. O yüzden belirteyim bende evlenmeyi düşündüğüm kişi tarafından o dönemde evli ve çocuklu olan eski sevgilisi ile aldatıldım ve bunu soğukkanlılıkla konuşarak değil, hiç bir açık vermezken kendim iz sürerek ortaya çıkardım. Yani illa eşimizle sevgililerimle böyle seviyesiz bir muhabbet, bir yalanı ortaya çıkarmak için gerekli değilmiş.

Konu içeriği silmek yasak Mune Mune anlamıyorum siz silseniz ne fark ediyor alıntılayıp cevaplayan arkadaşlarda zaten gözüküyor yine

Kusura bakmayın konuyu silmişsiniz ama alt taraflarda alıntı yapan arkadaşlar sağ olsun okuyunca çok güldüm. Fake konu herhalde bizim aklımızla dalga geçtiğinizi düşünüyorum.
Kocanız bir sonraki halveti için seçeceği kadını size mi sordu :deli:

Bu erkekler varya kendini çok akıllı sanıyor.

X