lütfen yardım edin lütfeeen

Bende diliyorum sabir senin adina . Dua edicem senin icin . En yakin zamanda korkularindan tamamen siyrilmis sekilde o guzel haberi almayi nasip etsin sana Rabbim :KK200:
Allahım kimseye vermesin bu hastalığı yasamayan bilemez.aman canım netten saçma sapan korkunç şeyler okuma sonra insanın ayarları bozuluyor.çok teşekkür ederim desteğin için Allah razı olsun

Allahım kimseye vermesin bu hastalığı yasamayan bilemez.aman canım netten saçma sapan korkunç şeyler okuma sonra insanın ayarları bozuluyor.çok teşekkür ederim desteğin için Allah razı olsun
Benim annem senelerdir panik hastasi ,misal bende de baslangic var . Ama hic umursamiyorum . Hatta bende bebis istiyorum ve Rabbim nasip etsin isteyen herkeze de , sana da bana da . Rica ederim ne demek :KK200:

Benim annem senelerdir panik hastasi ,misal bende de baslangic var . Ama hic umursamiyorum . Hatta bende bebis istiyorum ve Rabbim nasip etsin isteyen herkeze de , sana da bana da . Rica ederim ne demek :KK200:
İnşallah canım tek hayalim anne olmaktı o hayalimde kabusa döndü.anneme anlatıyorum korkularımı kötü bi anne olacak olsan bunları düşünmezdin diyor.anksiyetenin özelliği zaten herşeyin mükemmel olmasını istemek.mükemmel bi anne olma çabası içindeyim daha hamile bile değilim üstelik bu telaş niye.çok garip bi insanım gerçekten beyin ameliyatı olup kendime beyin nakli yaptırasım var

X