Lütfen yardım edin

fisunkanatsiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2019
20
7
24
arkadaslar merhaba ben genel olarak gercekten ortalama yada altında güzellikte bi kızım ve bu durum inanılmaz canımı sıkıyor cübkü zaten cabalasam da bi basarı elde edemedim hala da cabalıyorum bari güzel olsaydım daha kolay olurdu bu hayata bakmak diye düsünmeden alamıyorum ağlıyorum bazen ve bu psikoloji olarak beni aşmaya başladı erkek arkadaslarımın benden ayrılmasını buna bağlıyorum gögüslerime yani kücük olduğunu fark eden alıp basını gidiyomus gibi gelşyo oysa cinsel bisey yasamadım hic biri ile zaten istesem de asla cesaretim yok dişlerim ve burnum yamuk zayıfım ve yogun tempo parasızlıktan spora da gidemiyorum üstüne göğüslerimde cok kücük bu durum canımı inanılmaz sıkıyor diğerlerine nazaran daha cok cübkü en cok göze batacak şekilde küçük ve bu tüm hayatımı etkiliyor omuzları genişte bir kadınım üstüme asla bikini mayo giyemiyorum dekolte zaten asla olmuyor kıyafetler askı gibi duruyor vs baya kafaya taktım bu yüzden ilk ameliyat hakkım göğüs ameliyatı olarak kullanmak istesem de ciddi pahalı sizden ricam uygun fiyata oldugunu düsündügünüz güncel fiyat bildiginiz bi devlet hastanesi varsa yazarsanız alta diğer ameliyatlarda geçerli olmak üzere cok sevinirim dis teli göğüs ve burun estetiği gibi şimdiden teşekkürler

Merhaba Füsuncum.Öncelikle kendini sev.Kaç yaşındasın bilmiyorum ama 40 yaşında bir anne olarak sana tavsiyem ilk önce bu olur kendini sev.Daha sonra 5 gun once meme buyutme operasyonu olmuş biri olarakda tavsiyem nereni begenmiyorsan yaptır.ama lütfen işinin ehli bir doktora yaptır uygun diye deneyimsiz bir doktor tercih etme.

tesekkür ederim banu ablacım ben daha 20 yasındayım ve büyük depresyon icerisindeyim umarım bunu atlatıcam. siz nerede kaça yaptırmıştınız

Atlatacaksın elbetteeee😍 Ben antalyada gökhan özerdeme ameliyat oldum yaklaşık 15 binliraya maloldu.Henuz 6.gün ödemler karın sislikleri var ama eminim cok guzel olacaklar

arkadaslar merhaba ben genel olarak gercekten ortalama yada altında güzellikte bi kızım ve bu durum inanılmaz canımı sıkıyor cübkü zaten cabalasam da bi basarı elde edemedim hala da cabalıyorum bari güzel olsaydım daha kolay olurdu bu hayata bakmak diye düsünmeden alamıyorum ağlıyorum bazen ve bu psikoloji olarak beni aşmaya başladı erkek arkadaslarımın benden ayrılmasını buna bağlıyorum gögüslerime yani kücük olduğunu fark eden alıp basını gidiyomus gibi gelşyo oysa cinsel bisey yasamadım hic biri ile zaten istesem de asla cesaretim yok dişlerim ve burnum yamuk zayıfım ve yogun tempo parasızlıktan spora da gidemiyorum üstüne göğüslerimde cok kücük bu durum canımı inanılmaz sıkıyor diğerlerine nazaran daha cok cübkü en cok göze batacak şekilde küçük ve bu tüm hayatımı etkiliyor omuzları genişte bir kadınım üstüme asla bikini mayo giyemiyorum dekolte zaten asla olmuyor kıyafetler askı gibi duruyor vs baya kafaya taktım bu yüzden ilk ameliyat hakkım göğüs ameliyatı olarak kullanmak istesem de ciddi pahalı sizden ricam uygun fiyata oldugunu düsündügünüz güncel fiyat bildiginiz bi devlet hastanesi varsa yazarsanız alta diğer ameliyatlarda geçerli olmak üzere cok sevinirim dis teli göğüs ve burun estetiği gibi şimdiden teşekkürler
Merhaba canım kendini sev ve değer ver güzelliğini küçümseme belki bi iki hoşuna gitmeyen tarafların vardır ama artık herşey kolaylaştı tabi maddiyat önemli bi iki ameliyat ile çok güzel olabilirsin moralini yüksek tut. Ben bu hafta bi doktorla görüştüm protez için 5.000 ameliyat için 1.500 birde sütyen 250 yani toplam 6.750 istediler doktorum bayan ve çokta başarılı yurtdışında ameliyatlar yapmış biri. Yani demek istediğim fiyat uygun veren her doktor kötü değildir. Tek sorun ameliyat günleri dolu Mart ayına kadar beklemem gerekiyor. İnşallah ben sen ve bizim gibiler hayalimize kavuşuruz 😙

Merhaba canım kendini sev ve değer ver güzelliğini küçümseme belki bi iki hoşuna gitmeyen tarafların vardır ama artık herşey kolaylaştı tabi maddiyat önemli bi iki ameliyat ile çok güzel olabilirsin moralini yüksek tut. Ben bu hafta bi doktorla görüştüm protez için 5.000 ameliyat için 1.500 birde sütyen 250 yani toplam 6.750 istediler doktorum bayan ve çokta başarılı yurtdışında ameliyatlar yapmış biri. Yani demek istediğim fiyat uygun veren her doktor kötü değildir. Tek sorun ameliyat günleri dolu Mart ayına kadar beklemem gerekiyor. İnşallah ben sen ve bizim gibiler hayalimize kavuşuruz 😙
yaaa fiyat çok iyi moralimi bu haber baya yerine getirdi ağlıcam şimdi çok teşekkür ederim gerçekten çok sağolun nerde acaba doktorunuz bende görüşmek istiyorum hangi hastane üfff yaa çok iyi haber çok sağolun

yaaa fiyat çok iyi moralimi bu haber baya yerine getirdi ağlıcam şimdi çok teşekkür ederim gerçekten çok sağolun nerde acaba doktorunuz bende görüşmek istiyorum hangi hastane üfff yaa çok iyi haber çok sağolun
İşte tek sorun orda ben şimdi geçici bir süreliğine vandayım burdaki fiyatların çok uygun olduğunu duyunca hemen görüştüm doktor la ameliyat günümü aldım bile malesef istanbulda değil. ... ist

bak daha 20 yaşındaymışşsın belki sen böyle hissediyorsundur , sonuçta o yaşlarda görüştüğün insanlar da şıpsevdi olabilir , belki sen bunu kendine etiketliyor , kendine güvenmediğin için karşındaki insanlara bu enerjiyi veriyorsundur , kendini sev ,elbette ki ciddi takıntın varsa araştırmalar yapabilirsin , ben özelde 10500 e silikon taktırdım , 300 de sutyene verdim , ancak daha öncesinde devlete sormuştum , protez ücretini alıyorlar motive marka protezi 5800 demişlerdi galiba ( motive en pahalı protezlerdendir ) hastane de 1800 gibi birşey istemişti , toplamda 7600 ama doktor bir şekilde rapor yazarsa o 1800 almayabilirler

olsun fark etmez de İstanbul'daki devletler çok mu pahalı
onlardan hiç görüş almadım açıkçası ama öyle pahalı olmazlar daha doğrusu fiyatlar değişiyor. Ben vanda ki doktorda karar verdim. Ameliyat günümü aldım. MARTIN sonuna ancak gün verebildi takvimi dolu olduğu için . Belki benim için hayırlısı budur gelip burda bu doktoru buldum inşallah sonuç güzel ve sağlıklı olur. Sende eğer böyle bir şey düşünüyorsan bikaç dk la görüş fikir al Genel bi fiyat öğren canım hiç çekinme bizim mutlu ve sağlıklı ruh halimiz var sonucunda önemli olan da bu😊😊😊

öncelikle hayırlısı olsun bedeniniz için yeni olacak değişiklikler umarım memnun kalırsınız hayat boyu fakat ne kadar fiyat çekti size Van'daki Dr söylerseniz cok memnun olurum ve de İstanbul'daki doktorlara danışmadınız mı ve tavsiye üzerine mi gittiniz oraya vanlı falan mısınız yatış var mıymış bide bana bunların bilgisini verirseniz aşırı mutlu olurum iyi günleer

X