Lütfen yardım edin

Zxcncmcm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2020
161
20
29
Merhaba arkadaşlar. Evli kadınlar ağda işini nasıl yapıyor. Özellikle özel bölge için ağdayı nasıl yapıyorsunuz ben yapamıyorum jilet kullanıyorum. O yüzden eşimden utanıyorum. Yardım edin çok zorlanıyorum

Merhaba arkadaşlar. Evli kadınlar ağda işini nasıl yapıyor. Özellikle özel bölge için ağdayı nasıl yapıyorsunuz ben yapamıyorum jilet kullanıyorum. O yüzden eşimden utanıyorum. Yardım edin çok zorlanıyorum
Doğum yaptıysanız lazere gidebilirsiniz ama yapmadıysanız kuaförde aldırabilirsin.

Doğum yaptıktan sonra hormonlar değiştiği icin tekrardan kol çıkma ihtimali varmış bende düşünüyordum tekrar çıkar diye söyleyince vazgeçtim
Kadın olmak ne zor evliysen hele almak çok zor bide doğumu var bunun karnı burnunda olcak nasıl alıncaksa jilet bir güne çıkarıyor

Kadın olmak ne zor evliysen hele almak çok zor bide doğumu var bunun karnı burnunda olcak nasıl alıncaksa jilet bir güne çıkarıyor
Malesef zor jilet zor geliyorsa makinayla alabiliyorsan al kremler var altarnatif tabi kolay çıkıyor ama başka da yapilacak bir şey yok:/

X