Saç Rengi ve Saç Boyama Lütfen yardım edin

Tombulfit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
32
18
28
Merhaba saçlarımı küllü sarı istiyordum öncelikle saçım koyu kahveydi. Schwarzkopfun l9 kutu açıcısıyla saçımı açtım dipleri çig sarı diger yerleride tam havuç rengi oldu. Koleston 12.11 ile hepsini boyadım bir tık daha iyi koyu oldu ama turunculuk çok fazla ve diplerde yeşillenme oldu nasıl düzeltmeliyim

IMG_20200525_123946.jpg

Son düzenleme:
10.0. Ve 7.1 ike kapata bilirsiniz ama 10 numara olan boyayı tüm 7.1 yarıdan birazdaha az sıkın ama 7.1 oksidani ile karıştırın

Çok fazla bekletmeyin 20 dk bekletin boyayı önce tek renge döndürdün saçınızı sonra 12.1 12.1 yada 11.1 ile boyarsaniz sürekli istediğiniz renge ulaşırsınız

Çok fazla bekletmeyin 20 dk bekletin boyayı önce tek renge döndürdün saçınızı sonra 12.1 12.1 yada 11.1 ile boyarsaniz sürekli istediğiniz renge ulaşırsınız
Tamam öyle yapayım peki saçımı dinlendirmem gerekir mi haftasonu boyasam zarar görür mü

Tamam öyle yapayım peki saçımı dinlendirmem gerekir mi haftasonu boyasam zarar görür mü
Geçenlerde bir yerde okudum 72 saatten önce saça yapılan işlem kalıcı olmuyormuş reng pigmentleri açılmıyormuymus neymiş. Bende şuan senin gibiyim saçımı oryalle açtım benimkini görsen karman çorman bir renk turuncu sarı platin ne ararsan var🤣🤣🤣🤣ama biraz bekleyeceğim çünkü saçıma artık oryal bile etki etmiyor bir ayda saçıma 7kere oryal yaptım

10.0. Ve 7.1 ike kapata bilirsiniz ama 10 numara olan boyayı tüm 7.1 yarıdan birazdaha az sıkın ama 7.1 oksidani ile karıştırın
Evet turunculuk için küllü boya diyorlar birde içine fındık tanesinden de küçük miktar olacak şekilde mavi boya katabilirsiniz neva color un kinden marketlerde satılıyor ama ben arka arkaya boyadigim. İçin küllü renk saçım. Bu renkteyken etki etmedi

Evet turunculuk için küllü boya diyorlar birde içine fındık tanesinden de küçük miktar olacak şekilde mavi boya katabilirsiniz neva color un kinden marketlerde satılıyor ama ben arka arkaya boyadigim. İçin küllü renk saçım. Bu renkteyken etki etmedi
Cok açık sarı renk saça mavi boya katarsaniz yeşile döner kesinlikle karıştırmayın turunculugu kaybetmek için küllü kumral kullanın

Cok açık sarı renk saça mavi boya katarsaniz yeşile döner kesinlikle karıştırmayın turunculugu kaybetmek için küllü kumral kullanın
çok az koyunca yeşil yapmıyor ama çay kaşığı kadar koyanlar olmuş yeşerme yapmış ben çok çok az koydum yeşerme yapmadı küllü kumral cila da ise yarıyor ben denedim

çok az koyunca yeşil yapmıyor ama çay kaşığı kadar koyanlar olmuş yeşerme yapmış ben çok çok az koydum yeşerme yapmadı küllü kumral cila da ise yarıyor ben denedim
Biz kuaförler olarak mavi rengi mavi siyah isteyenlerde boyaya karistiriz ki daha parlak ve dada mavisi yoğun olsun diye saadece gri boyalarda var olardan kullana bilirsiniz sıkıntı olmaz

X