Lütfen yardım edin!!!

Narkokusu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
28
6
Merhaba arkadaşlar benim suratımda şu an için büyük bir alerjik reaksiyon söz konusu iki gün önce pirinç suyunu tonik olarak kullanmak istedim fakat sanırım benim alerji sebebim bu oldu. Eski küçük bir parfüm şişesine koymuştum iyice yıkayıp. Emin değilim belki parfüm kalmışta olabilir suratımda kabarcıklar çıktı gözlerim sisti dermatit gibi bu gün cuma yarın hiçbir cildiyeci bakmaz ne yapsam ağlıyorum iz kalır diye

Merhaba arkadaşlar benim suratımda şu an için büyük bir alerjik reaksiyon söz konusu iki gün önce pirinç suyunu tonik olarak kullanmak istedim fakat sanırım benim alerji sebebim bu oldu. Eski küçük bir parfüm şişesine koymuştum iyice yıkayıp. Emin değilim belki parfüm kalmışta olabilir suratımda kabarcıklar çıktı gözlerim sisti dermatit gibi bu gün cuma yarın hiçbir cildiyeci bakmaz ne yapsam ağlıyorum iz kalır diye
yüzümüze bi şekilde parfüm geliyor sıkarken boynumuza. Nasıl bi tonik ayarladin ki ?? Biz de kuzenle princ unu sürdüğümuzde maske diye uyguladigimiz yerler kırmızı olduydu. Allahtan kabarmadık öyle şişmedik ama 2 3 güne anca düzeldi sadece bol suyla duruladık. Başka bişeyle tepkimeye girer diye korkumuza krem bile sürmedik. Sadce hafiften zeytin yağını gezdirdim pamukla.. Ay çok geçmiş olsun. Özel hastanelerin cildiye bölümleri cumartesi de açık en azından öğleye kadar da olsa bulabilirsin bi bak derim ben. İz miz kalmasin

X