Aile Planlaması Lütfen yardım edin

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Genelde dalga geçilmiş ama seni anlıyorum kardeş benim de böyle korkularım oluyor. Ama yok hamile olmazsın. Onun için meninin vajina girişinde bir müddet durması gerekiyor. Öyle olsaydı küçük bir ihtimal olabilirdi

Dalga mı geciyorsun ya bak ben genç bı kızım ve çok korkuyorum lütfen yardım edin yaaa
Yok canım yok öyle birsey olamaz İmkansızında İmkansızı anlatabiliyormuyum. Birdahakine annenin jiletini kullanma

Konu gerçek olamaz arkadaşlar.. Bu arkadaş bizle eğleniyor belli.. bizde onunla eğlendik biraz napalim.. :21:

Ya lise ye başlayacak birinin bu kadar bilgisiz olması beni benden aldı

Genelde dalga geçilmiş ama seni anlıyorum kardeş benim de böyle korkularım oluyor. Ama yok hamile olmazsın. Onun için meninin vajina girişinde bir müddet durması gerekiyor. Öyle olsaydı küçük bir ihtimal olabilirdi
Teşekkür ederim herkes dalga geçmiş ama ben bu konuları pek bilmem sadece korkuyorum

Sitenin yaş sınırı kaç acaba kendisi kayıt olurken 21 yazmista 15 yaş gelebiliyor mu 🙄

Teşekkür ederim herkes dalga geçmiş ama ben bu konuları pek bilmem sadece korkuyorum
Dalga gecmedik olabilir yani birisine de rüzgar vurmuş uyurken hamile kalmıştı haberlerde görmüştüm

Annesinin jiletinden mantar, hpv vs kapmış olma korkusu yaşamak yerine sperm kapmış olma korkusu yaşayan masum, cahil bir genç kız.😆
Literatüre yeni kelime ekledim sanirim,
SPERM KAPMAK dhsjms

Yani konuya asla inanmiyorum ama milyarda 1 ihtimalle dogruysa bile, bu kadar obsesifsen o jileti kullanmayacaksin arkadas :KK70: Ha zaten kisisel urun kullanmamasi esas olan

X