Lütfen yardımcı olun...

1eM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2020
37
8
33
Arkadaşlar regl günüm 7. Gün oldu geçeli 3 gün geçtiğinde kan vermiştim 0.5 çıkmıştı adet olmayınca dün evde test yaptım silik çıktı 3 dk içinde de belirginleşti acile gittim kan verdim yine 0.5 çıktı kafam çok karıştı dünden beri kasıklarımda adet olcam gibi aşırı bi şancı var şuan bile sancıdan duramıyorum çok sancım var ama adet olamadım bi türlü başına böyle bişey gelen var mı ben neden adet olamıyorum asla bu kadar geçmezdi adetim 😥 lütfen yardımcı olun.

Canım 2 ay adet olamamış biri olarak söylüyorum her adet gecikmesi hamilelikle alakalı olmuyormuş. Doktora gidip bir güzel azar yiyip eve dödüğümde buna emin olmuştum. İnşallah hamilesindir ama doktorumunda dediği gibi biz robot değiliz hava değişimi sinir stres bile etkilemiş olabilir. Kan testi kesin sonuç veriyor.

• Beğen
Reactions: 1eM
Benimde başıma adet gecikmesi geliyor sürekli doktordan randevu aldım bunun için ama sanırım en önemli nedeni stres benim. Stres yaptıkça adetim gecikiyo bebek var sanıp umutlanıyorum.kan sonucu 0.5 çıkmışsa üzgünüm ama gebelik yok :KK43:

X