Lutfen yardimci olur musunuz?

Aklikarisikhatun

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2020
39
13
33
Merhabalar.33 yaşındayım evliyim.sol yumurtaligimda yaklaşık 5 cm büyüklüğünde kist var.adetimin ilk gününden itibaren 12.gün-de kadin doguma gittim.bir beyazlık görüyorum için çok da rahat etmedi kötü huylu olma ihtimaline karşı kan testi istedi.Ca 125 ve Ca 19 degerleri normal cıktı.ama Estradiol değeri 150 lerde cıktı.yuksek dedi.referans 30-90arasindaydi.adetinde gel emar bakalım iyi huylu mu kötü mü netlestirelim dedi.arcikcasi çok korkuyorum.estradiol yani E2 değerim niye böyle yüksek cıktı? Adet gününde baktirmadm ben ama.kafam çok karisti

Merhabalar.33 yaşındayım evliyim.sol yumurtaligimda yaklaşık 5 cm büyüklüğünde kist var.adetimin ilk gününden itibaren 12.gün-de kadin doguma gittim.bir beyazlık görüyorum için çok da rahat etmedi kötü huylu olma ihtimaline karşı kan testi istedi.Ca 125 ve Ca 19 degerleri normal cıktı.ama Estradiol değeri 150 lerde cıktı.yuksek dedi.referans 30-90arasindaydi.adetinde gel emar bakalım iyi huylu mu kötü mü netlestirelim dedi.arcikcasi çok korkuyorum.estradiol yani E2 değerim niye böyle yüksek cıktı? Adet gününde baktirmadm ben ama.kafam çok karisti
Gecmis olsun kotuyu getirneyin aklınıza.doktorunuzla gorustunuzmu ne dedi sonuclardan sonra

merhaba öncelikle başta evet insan korkuyor fakat sonrasında o kist kaybolabiliyor.. stres yapmamaya çalış bende de sağ yumurtalığımda 7cm büyüklüğünde vardı bir kist ve ameliyat denmişti.. ben ameliyata karşı olduğum için o zamanlar farklı yöntemler denemek istedim. İlaç kullanmadan soğan kürünü denedim 2 hafta boyunca.. 2 hafta sonra tekrar doktorda randevu için gittim kontrol, ne yaptınız kist kaybolmuş bir tehlike kalmadı demişti.. eğer doktorunuz bir sorun görmez ise yapmanızı tavsiye ederim umarım aynı sonuçları alırsınız..

X