Lütfen Yardimci Olur Musunuz?

canım benim anlıyorum seni öncelikle bu şekilde hamile kalma olasılığın milyonda bir ihtimal kasıklarındaki şişkinlige gelince yumurtalarını adet yoluyla dışarı atamayışından dolayı ister istemez vücutta kısa süreli adetin gelinceye kadar ödem yapar hatta dikkat et göğüslerinde bacaklarında falan da hafif şişmeler vardır adetinin gecikmeside ister istemez hem psikolojik olarak hemde fiziksel olarak bi durumla karşılaşmışsın buda adetinin geliş tarihini yani hormonlarını değiştirebilir iki hafta kadar daha bekle ve bi kaset test daha yap bence hamile değilsin ama için rahatlasın diye testi yap hiç sağda solda kendini kötü hissetme insanın bazen gözü kararınca pişman olacağı şeyler öle tatlı gelirki ama sana tavsiyem bidaha yapma çünkü evlendiğin zaman çocuğunun olup olmamasında tehlike yaratabilir

arkadaşlar yahu boşa nefes harcamayın ocak ayında açılmış bu konu diyorum

bu işin günah boyutuda ayrı telden tabiii

canım sen biraz yardımcı olmak için geç kalmışsın ocak ayında açılmış bu konu ve tahminen arkadaş hamileyse doğurmuştur :Roflol: canım benim bizim doğrularımızı ve yanlışlarımızı ortaya döken bir kitabımız var herşeyden önce ben ona dayanarak kendimi yorum yapmaktan alıkoyamıyorum bırak bekaretini namusunu, kitabımız bunun günahını anneyle oğlunun zina yapması kadar günah görüyor.Ama toplum almış başını gidiyor Allah kızlarımızı oğullarımızı korusun.

evet tarihe bakmamışım haklısın.
canım o senin kitabın olabilir mi? seagirlin kitabı farklıdır belki. malum dünyada tek bir kitap yok.

evet tarihe bakmamışım haklısın.
canım o senin kitabın olabilir mi? seagirlin kitabı farklıdır belki. malum dünyada tek bir kitap yok.

Benim değil bizim kitabımız olacaktı heralde hilalcim bizim kitabımız bunu böyle ele alıyor,kitap olayına girmicem tüm aleme gönderilmiş en son kitap kuran-ı kerim ise eğer bunun doğruluğu yanlışlığı tartışılır olmaktan çıkar.bütün yazıları okudum çoğu kişide aynı fikirde sanıyorum bu biraz içimi rahatlatıyor en azından bir anne adayı olarak.Mantığa bak ya bekaretimi koruyorum arkadan ilişki serbest,orada da zar olsa neresi serbest olacaktı acaba.Neyse canım öpüyorum seni kendisi eğer savunulacak bi tarafı olduğunu düşünseymiş kendisini savunurmuş heralde ama hiçbir yazıya cevap bile vermemiş.

ben onu ya da yaptığını savunmuyorum. sanırım biraz hayata bakışla ilgili bir durum bu. benim hayat görüşüm kendi doğrularımı baz alarak insanları yargılamama izin vermiyor. herşeyin en doğrusunu ben bilirim diyemem, hayat tecrübe ettirir, öğretir kimsenin aslında hiçbirşey bilmediğini. hayata çerçeve ve sınırlarla bakabilirsin, hatta iyi de olur çok düşünmeye gerek kalmaz, rahat edersin. başarabilene ne mutlu.

canım bu kadar da kafayı takmış olmandan ötürü oluşan stresinde adet gecikmesine çok etkisi vardır sen yinede eczane testlerine yüzde yüz güvenme şu an nerdeyse bütün poliklikler kan dan gebeliğe bakılıyor ve yüzde yüz doğru cevap çıkıyor muane felan da yok korkma bunun için fiyatıda 15 ile 30 arası değişiyo gebeysen ne kadarlık olduğunuda söylüyo sıkma canını

kizlar konu eski ayri da...din konulari tartisacak yer burasi degil sanirim. Her koyun kendi bacagindan asilir. İyiki konu eskiymis...Kiz bi de bunlari okuyup hepten bunalim olacakti....
konu kilitlense ne guzel olur...

bu arada sonucu da merak ettim dogrusu :)

zaman aşımına uğramış...kapatıyorum...

X