lutfen yardimm... fikirlerinize ihtiyacim var

emilinarzusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2013
240
8
34
Ben mi abartiyorum diye tereddut icindeyim.
Simdi ablam yeni sozlendi ve sozlusunun de para durumu iyi. Ailem tanidi ama ben onlardan uzakta yasadigim icin daha tanis olamadim yeni damatla. Kendisi seminerlere katiliyor ben de net.den bakayim dedim resimlerine falan baktim. Kocam da sinirlendi bana ne bakiyosun kac gundurbasim sisdi. Zaten siz ailece para gozsunuz. Cok istiyorsan gitoyle biriyleevlen diye. Ben dedondum kaldim hic bir sey diyemedim. Boyle tepki vermesini beklemiyordum. Ve su anda cok kirginim. Nasil davranmaliyim sizce

eşin kıskanmış olabilir ama söylediği sözler çok çirkin
bence kırgınlığını belli et.. senden özür dilemesi lazım o ettiği laflardan dolayı

Belli ediyorum ama orali olmuyor ki. Konustu benle ben de para gozum ya ben biliyorsun dedim o da oylesiniz evet san-sohret sizin icin onemli. Konusmak istemiyorum onla.

Ayyy konuşmak istemiyorsan konuşma o zaman ne fikri istiyorsun anlamadım ki?? Kıskanmış işte ne diyelim şimdi??

Cok buyuk bi saygisizlik. Bilhassa git oyle biriyle evlen demesi. Bir erkek namusuna hanimina nasil boyle sey der aklim almadi.

eşin kıskanmış olabilir ama söylediği sözler çok çirkin
bence kırgınlığını belli et.. senden özür dilemesi lazım o ettiği laflardan dolayı

Sozde kiskanc degilim der. Hazmedemez kimse bunsdan ustun olursa. Ben de diyorum ki sen cok uzdun beni ailem bilmkyor yaptikkarini bilseler zaten yuzune bakmazlar. Huyu suyu guzel olsun isteriz biz. O da ben sizi taniyorum konusma diyor. Deli olmamak elde degil

Ben mi abartiyorum diye tereddut icindeyim.
Simdi ablam yeni sozlendi ve sozlusunun de para durumu iyi. Ailem tanidi ama ben onlardan uzakta yasadigim icin daha tanis olamadim yeni damatla. Kendisi seminerlere katiliyor ben de net.den bakayim dedim resimlerine falan baktim. Kocam da sinirlendi bana ne bakiyosun kac gundurbasim sisdi. Zaten siz ailece para gozsunuz. Cok istiyorsan gitoyle biriyleevlen diye. Ben dedondum kaldim hic bir sey diyemedim. Boyle tepki vermesini beklemiyordum. Ve su anda cok kirginim. Nasil davranmaliyim sizce

kıskannmıs canım arkadasım

Kıskanmış aklınca trip atmaya çalışmış ama kırıcı konuşmuş farkına varana kadar sizde seviyeli davranın derim ne demek git öyle biriyle evlen bacanağı olacak insanı kıskanıyor yani ilginç:44:

Komplekse girmiş canım
Hiçbirşeyi olmamış gibi davran ama soğuk ol anlayacak hatasını. Sabret

Kıskanmış aklınca trip atmaya çalışmış ama kırıcı konuşmuş farkına varana kadar sizde seviyeli davranın derim ne demek git öyle biriyle evlen bacanağı olacak insanı kıskanıyor yani ilginç:44:

Cok kirildim evet oysa ben onunka evlenene kadar ne kadar maas aldigini bie bilmiyordum. Sormadim da. Ailem de. Simdi calismiyor babam gel bizim yanimiza sana yardim edelim is bulalim ama yine de yetinemiyorlar iste

Eşiniz kıskanmış olabilir evet söylediği söz hiç güzel değil,karşı tarafın maddi durumu iyi demişsiniz peki bu konuşma eşiniz sizin ailenizle bir araya gelindiğinde sürekli konuşulan bir konumu,işte x in maddi durumu iyi şöyle bir işi var kariyeri güzel falan diye sürekli konuşuluyorsa eşiniz bıkmış olabilir.

herkes merak eder,bakman normal..ama esın komplekse gırmış anlaşılan..

bence artık hıc bahsetme yenı damattan..yoksa daha tanışmadan önyargılı olacak..

Eşiniz kıskanmış olabilir evet söylediği söz hiç güzel değil,karşı tarafın maddi durumu iyi demişsiniz peki bu konuşma eşiniz sizin ailenizle bir araya gelindiğinde sürekli konuşulan bir konumu,işte x in maddi durumu iyi şöyle bir işi var kariyeri güzel falan diye sürekli konuşuluyorsa eşiniz bıkmış olabilir.

Hayir zaten ben 2yildir ailemi gormuyrum skype ile ayda 1 bilemedin 2 kez konusurum. Ailem madiyyatci degildir ve ablam da sozleneli daha 1ay olmadi

X