lütfennnnnnnnnn cecap yazın

tebrik ederim canım alalh tamamına erdirsin eltim 5haftalıkken gördü kesesini senin normal yollamı oldu

normal yolla oldu adetime 2 gün kala hem idrarda çıktı hem kanda 2 gün kala betem 52 idi adet günümde194 oldu yarın tekrar gidicem bakalım yani adetimi geçeli 1 gün oluyo daha

normal yolla oldu adetime 2 gün kala hem idrarda çıktı hem kanda 2 gün kala betem 52 idi adet günümde194 oldu yarın tekrar gidicem bakalım yani adetimi geçeli 1 gün oluyo daha

senin on gün sonra falan gitmen gerekiyor sanırım.şimdi hiç birşey göremez bence.tebrik ederim...:CüvCüv:

canım ben de pazartesi gidicem keseyi görmek için...beta hcg 1500 ve üstü olunca kese gözüküyormuş

Canım Allah sağlıkla bağışlar inşallah .ben 7. haftada gördüm oda yine net degıldı doktor vajinal ultrasonla baktı . .ama vajınali yaptırmamaya calış iyi demiyolar . .Herşey güzel olsun inşallah senin için
. .

adet güümd gördüm cnm 4 haftalıkken
allah bağışlasın çok güzel çok sevindim
tatlım adet tarihinle alakalı değil kese,bhcg nin yüksek olmasına bağlı,muhtemelen cumada göremeyeceksin 3000lerdeyken kese görünür:kahve:
bir sağlıkçı olarak yorum yaptım cnma.s.

teşekkür ederim dayanamıyorum yarın gidicem

allah bağışlasın tebrik ederim canım. ben adet günümü 7 gün geçince gittim göremedim.1 ay sonra gittim tekrar dr a. o zaman 8 haftalık olduğunu öğrendim

ben 4+5 gibi gitmiştim küçücük bi kese göründü.doktor dün gelseydin göremezdik dedi.2 hafta sonra gittiğimde bebişi gördük.yani daha çok erken görünmezse endişelenme sakın.1-2 hafta sonra gittiğinde görürsün.sağlıklı hamilelikler dilerim.

Canım ben ilk gittiğimde 5 haftalık vajınal yoldan baktı gordu keseyi 7. haftada gördük . Hayırlı olsun canım bebişin sağlıklada kucagına alırsın inşallah

bende adetim 5 gün geçtikten sonra gördüm
saol teşekkürler yarın tam 5 gün olacak adeti geçeli gidicem bakalım işallah görürüz
Canım ben ilk gittiğimde 5 haftalık vajınal yoldan baktı gordu keseyi 7. haftada gördük . Hayırlı olsun canım bebişin sağlıklada kucagına alırsın inşallah

sağlıkla kucağına alman dilğiyle teşekkür ediyorum vajinal yoldan bakılmasına karşıyım bakalım hayırlısı

vajinal usg nin hiç bir zararı yok ben hep vajinal ultrasonda muyene oluyorum dr musunuz siz zararlı olan şey neden kullanılsın bakırköy doğumevinde bile vajinal bakıyolarr :eek:lmaz: dr olmak için 6 yıl okumak gerekiyo arkadaşlar

X