Pudra, Fondöten, Kapatıcılar mac studio fix, shiseido, loreal true match yaglı ciltler için?

yağlı geniş goenekli cilt içinnn hangisiii parlamayı önler gozenekleri kapatır??????

• m.a.c studio fix pudra

OY: 0 0,0%
  • loreal true match

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .
arkadaslar cildim karma ama t asiri kuru cene bolgesi asiri yagli uzmani bana studio fix nw 20 verdi cidden manyak durdu turkiyede ne kadr bilmiyorum ama burda 19£ mac urunleri cogunlukla 18-25 £araliginda bende bugdaya calan beyaz tenliyim nw20 verdi

dilosch cum nihayet almost powder ım bitti shisedio pureness aldım ben de.

dün denedim evet parlama sorununu minimize etti çok daha uzun süre parlamayı engelliyor

kızlar bende mac ın studio fix pudrasını almayı düşünüyorum memnunmusunuz ? bide boynerde filan varmıdır netüzerinden mi sipariş edebilirim sadece ? stawbery.com da buldum güvenilir bi sitemi bide bu site yurtdışındanmı gönderiyor gönderim uzun sürer o zaman ...

kızlar bende mac ın studio fix pudrasını almayı düşünüyorum memnunmusunuz ? bide boynerde filan varmıdır netüzerinden mi sipariş edebilirim sadece ? stawbery.com da buldum güvenilir bi sitemi bide bu site yurtdışındanmı gönderiyor gönderim uzun sürer o zaman ...

canım mac in bakırköy capacity mağazasını arayıp, seçtiğin üsrünü söylersin,sana verdikleri hesap numarasına parayı yatırdıktan sonra tekrar mağazayı aradığın kargoya verirler eline ulaşır böylece

boynerlerde bulunmuyor canım mac ler sadece kendi mağazalarında satılıyor

böyle deneyebilirsin ama mac bulunmayan yerlerdeki birçok kişi böyle ediniyor canım

canım mac in bakırköy capacity mağazasını arayıp, seçtiğin üsrünü söylersin,sana verdikleri hesap numarasına parayı yatırdıktan sonra tekrar mağazayı aradığın kargoya verirler eline ulaşır böylece

boynerlerde bulunmuyor canım mac ler sadece kendi mağazalarında satılıyor

böyle deneyebilirsin ama mac bulunmayan yerlerdeki birçok kişi böyle ediniyor canım

Teşekkür ederim canım net siparişi vermezsem söylediğini yaparım mutlaka nette kampanyalar oluyo yanına hediye filan veriyorlar cazip geliyor fiyatlarda genelde daha uygun ama güvenebilmek lazım :1rolleyes: şu siteyi bi araştirim canım olmazsa kargoyla isterim dediğin gibi, tekrar teşekkürler canım :1hug: Şeniz

Teşekkür ederim canım net siparişi vermezsem söylediğini yaparım mutlaka nette kampanyalar oluyo yanına hediye filan veriyorlar cazip geliyor fiyatlarda genelde daha uygun ama güvenebilmek lazım :1rolleyes: şu siteyi bi araştirim canım olmazsa kargoyla isterim dediğin gibi, tekrar teşekkürler canım :1hug: Şeniz

tamam canım anladım ben boyner mağazalarında satılıp satılmadığını sorduğunu sandım

boynerin sitesinde olduğunu bilmiyordum

rica ederim kuzucum Şeniz

tamam canım anladım ben boyner mağazalarında satılıp satılmadığını sorduğunu sandım

boynerin sitesinde olduğunu bilmiyordum

rica ederim kuzucum Şeniz

Yok tatlım boynerin sitesinde değil yukarıda mesajda yazmıştım ya stawbery.com diye bi sitede var fiyatıda uygun o siteyi araştırim dedim boynerde varmı diye sorunca karıştırdın galiba sen kaydirigubbakcemile3 öptüm yanaklarından a.s. Şeniz

Yok tatlım boynerin sitesinde değil yukarıda mesajda yazmıştım ya stawbery.com diye bi sitede var fiyatıda uygun o siteyi araştırim dedim boynerde varmı diye sorunca karıştırdın galiba sen kaydirigubbakcemile3 öptüm yanaklarından a.s. Şeniz

:roflol::roflol:

ayy evet bugün algılarımda sorun var galiba canım sempatiksalakcinni

ama capacity mac i arayabilirsin onda sorun yok ondan eminim :roflol:

:roflol::roflol:

ayy evet bugün algılarımda sorun var galiba canım sempatiksalakcinni

ama capacity mac i arayabilirsin onda sorun yok ondan eminim :roflol:

Ay çok güldüm vallahi :roflol: çok yaşa sen :roflol: sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

konuyu yeni gördüm belki ürünleri almışsındır ama aynı şekilde benim cildimde yağlı ve gözeneklerim açık bu mucizevi ürünler değiştirdi bu durumu;
DiorSkin - Nude (su bazlı ve %40'ı minarel olduğu için cildi besliyor da aynı zamanda)
M.A.C - Studio Fix powder
ya da
DiorSkin Forever powder
yağlı ciltlerin kesinlikle su bazlı nemlendirici ve fondöten kullanması gerek parlamayı önlemek için

kızlar bende bu shiseido pureness pudrayla ilgili bişe sorcam.bu compact fondotenmidir yoksa pudramı ?yani fondoten üstünemi sürüosunuz bunu yoksa yalnızca kendiside yeterlimidr?kapatıcılığı,kalıcılığı vs. nasıldır ? cevaplarınızı bekliorum kızlar :)

bende mac studio fix in metnini çok duydum.hatta videoya bir kızın yüzüne sürdüğünü izledim. çok iyi kapatıyor. almayı düşünüyorum. mac zaten profesyonel bir ürün. önemli olan cildine uyması. bu nedenle önce denemek lazım.:KK37:

X