­čî┐MADD─░ , MANEV─░ ZENG─░NL─░K ─░├ç─░N­čî┐HAFTALIK OKUMA

Asya89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ocak 2019
909
1.831
32
Mintimint Mintimint can─▒m ├žok ge├žmi┼č olsun. ─░n┼čallah her┼čey istedi─čin gibi olur ­čĄ▓­čî║

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 631 g├╝n ge├žti.

Asya89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ocak 2019
909
1.831
32
Arkada┼člar ben bitirdim. RABB─░M dualar─▒m─▒z─▒ kabul etsin in┼čallah ­čĄ▓

Barbara

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
22 Ocak 2021
77
120
K─▒zlar burada herkesin okuca─č─▒ dan eminim 1hafta kadar topi─či takip edemicem yar─▒n amelyat oluyorum Allah─▒n izniyle duan─▒zda banada yer verin l├╝tfen­čĺĽ

1. Mintimint Mintimint
2. R rana20
3. Aktif Lora Aktif Lora
4. Barbara Barbara
5. @arkadasimes
6. @SoLeiL12
7. @28mn
8. ohbb-kaplan ohbb-kaplan
9. B Buluts34
10. Ruzgarruya Ruzgarruya
11. @Kzbnylmz
12. @melankolimm
13. A Asya89
14. B Bademmm388
├çok gelmi┼č olsun can─▒m. Allah─▒m acil ┼čifalar versin.
T├╝m k─▒zlar─▒n niyetine okudum. Rabbim hepimizin dualar─▒n─▒ kabul etsin. ­čĄ▓­čî║

Ruzgarruya

­čśó­čśó­čśó
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Mart 2021
846
624
Mintimint Mintimint ├žok ge├žmi┼č olsun Allah sifani versin canm.bu hafta ├žok yo─čun bir g├╝n ge├žirdim hen├╝z bitmedi okumam ama okundu bilin Allah'─▒n izniyle ak┼čama kadar bitecek

rana20

­čĄ▓­čĆ╗Rabbi Hebli Mines Salihin­čĄ▓­čĆ╗
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Mart 2011
4.585
4.642
Mintimint Mintimint okudum can─▒m ­čśś
─░n┼čAllah sende iyisindir tekrar ├žok ge├žmi┼č olsun ­čą░ÔŁĄ´ŞĆ

ohbb-kaplan

her ┼čey Allah'─▒n ad─▒yla ba┼člar...
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
392
928
Mintimint Mintimint ├žok ge├žmi┼č olsun ÔŁĄ
Bende hen├╝z bitiremedim yar─▒na kadar okusam sizler i├žin sorun olur mu bu hafta biraz geciktirdim kusura bakmay─▒n

Ruzgarruya

­čśó­čśó­čśó
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Mart 2021
846
624
Mintimint Mintimint ├žok ge├žmi┼č olsun ÔŁĄ
Bende hen├╝z bitiremedim yar─▒na kadar okusam sizler i├žin sorun olur mu bu hafta biraz geciktirdim kusura bakmay─▒n
Benm i├žin sorun de─čil insanl─▒k hali oluyor bazen bende bu hafta ├žok yo─čun ge├žirdim o y├╝zden hen├╝z bitiremedim

Buluts34

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 A─čustos 2018
540
512
24
Listedeki b├╝t├╝n karde┼člerim ad─▒na okudum Rabbim dualar─▒m─▒z─▒ kabul etsin in┼čallah ­čĄ▓­čîŞ

Ruzgarruya

­čśó­čśó­čśó
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Mart 2021
846
624
Mintimint Mintimint d├╝n ak┼čam t├╝m listeyi bitirdim ama yazamad─▒m buraya kusura bakmay─▒n Allah─▒m hepimizin dile─čini kabul etsin in┼čallah­čĄ▓­čÖĆ

ohbb-kaplan

her ┼čey Allah'─▒n ad─▒yla ba┼člar...
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
392
928
Mintimint Mintimint listedeki herkesin ad─▒na okudum rabbim kabul etsin in┼čallah. kusura bakmay─▒n biraz geciktirdim

Kullan─▒c─▒ ad─▒m─▒ degistirdim kar─▒┼č─▒kl─▒k olmas─▒n eski kullan─▒c─▒ ad─▒m beratbedirhan

Asya89

Aktif ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
15 Ocak 2019
909
1.831
32
Mintimint Mintimint listedeki herkesin ad─▒na okudum rabbim kabul etsin in┼čallah. kusura bakmay─▒n biraz geciktirdim

Kullan─▒c─▒ ad─▒m─▒ degistirdim kar─▒┼č─▒kl─▒k olmas─▒n eski kullan─▒c─▒ ad─▒m beratbedirhan
Amin estafullah benim i├žin sorun de─čil­čą░

Ruzgarruya

­čśó­čśó­čśó
Kay─▒tl─▒ ├ťye
23 Mart 2021
846
624
Mintimint Mintimint canm bu haftay─▒ da okuyacam ama.bu haftadan sonra aran─▒zda olamicam okumalar ├žok fazla ve bah├že i┼člerimiz ba┼člad─▒ yeti┼čtirmekte ├žok zorlan─▒yorumÔś╣´ŞĆ bu cuma i├žinde okumam─▒ yap─▒p bildrim yapacam ama sonraki hafta olamicam ├╝zg├╝n├╝m kusura bakmay─▒n hakk─▒n─▒zi helal edin