Moda Haberleri Mağaza Çalışanlarının Size Asla Söylemeyeceği 10 Şey

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Giyim mağazaları daha fazla para kazanmak için bazı hileler kullanır. Bu videoda bizden saklanan o gerçeklere değineceğiz. Elbise almadan önce bu videoyu izleyin ve bir sonraki tercihleriniz hakkında bilgi sahibi olun.

İndirimleri görünce alışveriş delisi olanlardan mısınız? O zaman bu bilgiler sizi frenleyecek. Mağazalar müşterileri cezbetmek için satıştan hemen önce fiyatları yapay olarak arttırıyor. Bir mağaza çalışanı size bunu asla söylemez.

Hileye maruz kalmamak için dikkat etmeniz gerekenler videoda.
haberler.com

Giyim mağazaları daha fazla para kazanmak için bazı hileler kullanır. Bu videoda bizden saklanan o gerçeklere değineceğiz. Elbise almadan önce bu videoyu izleyin ve bir sonraki tercihleriniz hakkında bilgi sahibi olun.

İndirimleri görünce alışveriş delisi olanlardan mısınız? O zaman bu bilgiler sizi frenleyecek. Mağazalar müşterileri cezbetmek için satıştan hemen önce fiyatları yapay olarak arttırıyor. Bir mağaza çalışanı size bunu asla söylemez.

Hileye maruz kalmamak için dikkat etmeniz gerekenler videoda.
haberler.com

5 senelik magza gecmisim var bu bilgiye katilmiyorum. Bir etegin maliyeti ornegin 5 lira ise sezonda etiket fiyati 70 lira olur sezon basinda balon fiyatlar konuldugu icin indirimde de fiyatlar markanin satis politikasina gore duzenlenip indirim yapilmasi.bir malin indirimli satilmasi her zaman icin stok lojistik sidom gibi politikalari yonetmekten daha ucuza geldiginden fiyatlar duser.

Her mağaza için geçerli değil, elinde kalan sezon sonu ürünlerde %50 indirim olabiliyor. Genel olarak doğru bilgiler verilmiş.

Yoo ben katılıyorum valla bişey satsınlar da nasıl olursa olsun hepsinde kafa aynı kadınız ya yeriz nasılsa..

Ben öncelikle müşteriye ilgiye bakarım fiyat bende ikinci planda kalır lakin zaten satın aldığımız ürünlerin fiyatı ve kalitesi konusun da bilgi sahibi değilsem o ürüne bakmam bile, benim için marka önemlidir birde bana yakışması haber ler de çıkan karalama kampanyalarına fazla önem vermem gözlerimle görmediğim bir şeye de fazla itibar göstermem.

X