Mainbo'nun Başarı Öyküsü 10 Kilo Verdi

mainbo

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Mart 2007
132
3
yılladır diyete başlayıp bozmaya alışmıştım.Ama bu sefer kesin karar verdim ve bir diyetisyene gittim.Kişiye özelbir diyete başladım 15 günde bir listem değişerek kilo vermeye başladım hem de zevkle acıkmadan...15 eylülde başladım
31 ekim e kadar toplamda tam 10 kg verdim :)hiiç spor yapmadım henüz yapmamı önermedi diyetisyenim ama yürüyüş yapmamı söyledi ki onuda sık sık yapamıyorum ama diyetime sadık kalıyorum daha verilecek 20 kilom var ama bu kez bu işi bitireceğim Allah ın izniyle....

Valla süpermiş tebrikler:KK9:..Benim de vermem gereken 10 kilom var ama diyetisyen bulamadım...Özel hastaneye gidip de dünyanın parasını da dökmek istemiyorum...Bakalım hayırlısı...

Son düzenleme:
canım tebrikler :KK9: bende 10 kilo vermek istiyorum ama ne mümkün bir takıldım 67 ye inemiyorum deli olucam sporda yapyorum ufak tefek egzersizler yani diet te yapyorum ama nafile bir yardımcı ol gözünü seveyim:KK14:

nekadar ödüyorsunuz diyetisyene vallahi geçen kış bende başladım tam 1ay olmuştu ve 4 kilo vermiştimki diyetisyenim vefat etti:KK43: paramda boşa gitti 250 tl ödemiştim 15 güne bir gidiyordum 250 tlye 5kez gitme hakkım vardı ama daha 3.hakkımda vefat etti 10 kilo vermem gerek 3 5 kilo veriyorum geri alıyorum:KK43:(((((((

yılladır diyete başlayıp bozmaya alışmıştım.Ama bu sefer kesin karar verdim ve bir diyetisyene gittim.Kişiye özelbir diyete başladım 15 günde bir listem değişerek kilo vermeye başladım hem de zevkle acıkmadan...15 eylülde başladım
31 ekim e kadar toplamda tam 10 kg verdim :)hiiç spor yapmadım henüz yapmamı önermedi diyetisyenim ama yürüyüş yapmamı söyledi ki onuda sık sık yapamıyorum ama diyetime sadık kalıyorum daha verilecek 20 kilom var ama bu kez bu işi bitireceğim Allah ın izniyle....

kutlarım sizi,maşaallah 1.5 ayda 10 kilo muhteşem:nazar::nazar::nazar:
rica etsem bize de bahseder misiniz??neler yaptınız??neler yediniz???

tebrik ederim neler yediniz peki

1,5 ayda 10 kg vermeni saglayan, diyetisyen diye tabir ettiğin kişinin tıp fakültesinden mezun olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum.

ben diyete başlayalı neredeyse 2 ay olucak henüz 7 kilo verebildim. hem spor da yapıyorum. 1.5 ayda spor yapmadan 10 kilo vermek nasıl oluyo ben anlayamadım.

bende kılo vermek ıstıyorummm ıns saglıklı bır sekılde ısteddgın kıloya ulasırsın...

ben diyete başlayalı neredeyse 2 ay olucak henüz 7 kilo verebildim. hem spor da yapıyorum. 1.5 ayda spor yapmadan 10 kilo vermek nasıl oluyo ben anlayamadım.

diyetisyenler zaten tıp fakültesi mezunu değildir onlar beslenme ve diyetetik mezunudur
ama diğer konuda katılıyorum 1.5 ayda 10 kilo normal değil hem de sporsuz hareketsiz.

diyetisyenler ilaç kullandırıyorlar ya bazıhastalaerın galiba zayıflama ilacı kullandı arkadaş yoksa imkansızben1 ayı geçti diyetteyim bayramdan öncede sıkı diyetteydimö 5 kg ancagitti

:))) iyi halt ettin sağlığınıza yazık kızlar yapmayın 10 kg normalmi sizce???

1,5 ayda 10 kg vermeni saglayan, diyetisyen diye tabir ettiğin kişinin tıp fakültesinden mezun olma ihtimali yoktur diye düşünüyorum.

diyetisyenler zaten tıp fakültesi mezunu olmazlar beslenme ve diyetetik bölümü mezunu olurlar bu yanlışı düzelteyim.

:KK53: hiç sağlıklı değil dikkat et verdiğin kiloları daha fazlası ile alma

X