Makyaj Hataları / Felaketleri / Beğenmediklerimiz -Resimli

ay bu niye acmis poposunu
görmeseydik bari güzel birsey var zannedebilirdiksırnaşık şey

Scarlett Johansson her haliyle muhteşem derdim, ancak bu kadar kötü görünebilirdi, inanamadım, n'apmış kendine, hele saçlar besleme gibi, sanki kes yapıştır yapılmış=)

Scarlett Johansson her haliyle muhteşem derdim, ancak bu kadar kötü görünebilirdi, inanamadım, n'apmış kendine, hele saçlar besleme gibi, sanki kes yapıştır yapılmış=)

aynen canım ben de çok beğenirdim inanamadım :1no2:

scarletinki photoshop gibi :S

amy zaten o tarzından vazgecmicek galiba cok vasat :S

Ben nedense çok beğendim bu 2 makyajı da.kafamçokkarıştı Scarlett'in allığı fazla olmuş sadece. Saçlar fln kötü o ayrı ama makyaj allığın çok olması dışında güzel.Jennifer'ın göz makyajına bayıldım.fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok kötü bir makyaj..:umursamaz: Zaten Beren Saat'i de hiç güzel bulmuyorum.
beren-saat-b21.jpg

Kuru cilde makyaj yapmak. Makyaj yaparken yapılan en büyük hatalardan biri nemlendirici sürmemektir.

O göz kapağı üzerine yapılan bir makyaj tarzı. Gözlerinizi kapattığınızda o şekilde gözüküyor. Bir sanat aslında. Makyaj hatası fln değil.

İyi bir makyajın olmazsa olmaz şartı, nemlendirilmiş ve pürüzsüz bir cilttir. Yüzünüze uygun su veya yağ bazlı bir nemlendirici ile yüzü nemlendirmeden makyaj yapmaya başlamak, kötü bir görüntünün habercisidir.

burada gölzeri açık kadınınn

Uzak çekim olduğu için anlaşılmıyor olabilir. Benim son yüklediğim fotoğraftaki kadına yapılan makyaj tarzına benziyor. Eğer öyle değilse çok kötü olmuş. Ama kadının gözler de kırmızı.. O kadar kötü bir makinayla çekilmiş olamaz herhalde. kafamçokkarıştı

flashtan öle çıkmıştır
dünyanın en berbat göz makyajı seçilmiş bu makyaj

X