Makyaj Kursu

bende merak edip araştırdım ankaradaki kursalrı hemen hemen ücretleri aynı ya 1.100 yada 1.200 istiyorlar bence çook fazla en azından bana göre :KK43: kurslar 3.5 ay sürüyor haftada 2 gün gidiyorsunuz. bide kişiye özel kurslar var sadece kendi yüzünüze göre makyaj öğretiyor. onun ücreti ders başı 75 ytl süreside sizin kavrama yeteneğinize ve yeterli olduğunu düşündüğünüz zamana bağlı.. uamrım yardımcı olabilmişimdir..

ben halk egıtım kursuna gıdıyorum kuaförluk.hocamız herseyı ögretıcekmıs bıze makyaj da var.fakat ben bırde semt evlerının kurslarına gıtmeyı dusunuyorum. haftada bırgun ve ucretsız.halk egıtımınde var makyaj ve cılt bakımı fakat benım kursumla aynı gunlere denk gelıyor .haftada ıkıgun ve ucretsız

bende makyaj kursuna gitmek istiyorum ama ismek te kayıtlar hemen doluyor bende burdaki videolardan öğrenmeye çalışıyorum şimdilik ama kayıtlar yeniden açıldığında gitmeyi planlıyorum

bende kurs araştırıyorum bir kaç yer buldum ama giden birinden öneri almak daha mantıklı geliyor mebden sertifikalı olursa süper olur belki ilerde işime yarar :))))
varmı izmirde kurs yaaa?

Ben Ankara da yaşayan ve televizyonda çalışan profesyonel makyözüm.Uygun fiyata özel makyaj dersi veriyorum.yazın ise istanbulda 1 haftalık hızlandırılmış kurs açıyorum.talep olursa en az 5 kişi olmak kaydıyla yazın kurs açabilirim.

bende merak edip araştırdım ankaradaki kursalrı hemen hemen ücretleri aynı ya 1.100 yada 1.200 istiyorlar bence çook fazla en azından bana göre :KK43: kurslar 3.5 ay sürüyor haftada 2 gün gidiyorsunuz. bide kişiye özel kurslar var sadece kendi yüzünüze göre makyaj öğretiyor. onun ücreti ders başı 75 ytl süreside sizin kavrama yeteneğinize ve yeterli olduğunu düşündüğünüz zamana bağlı.. uamrım yardımcı olabilmişimdir..

Bende televizyonda çalışan Profesyonel makyözüm ve Ankara da uygun fiyata özel ders veriyorum.2 ay sürüyor ve haftada 3 gün.toplamda malzemeler hariç kurs ücreti 750 tl,bu fiyat birebir özel kurs içinde geçerlidir.ilgilenen bana özel mesajla irtibata geçebilir.

oya tolga en iyisiymiş bunu corciden mezun bir tanıdık söyledi ama 2500 tl haftada 3 gün çok tuzlu o yüzden gidemedim ben...://

ben Senay Korgul un yonetimindeki bilsanatakademisine gittim kadikoyde onu tavsiye ediyorum cok da pahali degildi 3 ay 720 idi tavsiye ediyorum Cagan Irmak la calisiyor

ismekte makyaj kursu var ben yazıldım cilt bakımı ve makyaj
ikisi ayrı günler cumartesi makyaj, pazar cilt bakımı, ikisi yaklasık 200 liraya geliyor okadar bile değil makyaj esnasında alınan fırçalar filan bize kalıyormus.
gecen pazar toplantıya gittim. bu cumartesi baslıyor hayırlısıyla. ama profesyonel makyaj değil tabii sahne makyajı filan bunlar yok günlük yapılan makyajlar,, gelin makyajı, düğün makyajı, gece makyajı vss bunlar öğretilecekmis

Ben makyaj eğitimimi kariyer eğitim kurumlarında aldım kadıköyde ve avrupa yakasında şubeleri var , bu eğitimi en iyi veren yer diyebilirim çok araştırmıştım zamanında hemen arkasından çalışmaya başladım zaten. Fakat şuandada kalıcı makyaj ve plastik makyaj eğitimi istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir yerler bekliyorum ...........

Son düzenleme:
oya tolga en iyisiymiş bunu corciden mezun bir tanıdık söyledi ama 2500 tl haftada 3 gün çok tuzlu o yüzden gidemedim ben...://

amonra selam,

ya ben profesyonel makyozluge taktim bu aralar forumlari karistirirken de senin mesajina rastladim. oya tolga bu alanda en iyi isimlerden biri anladigim kadariyla..acaba onun kurslarina katilanlar direkt is bulabiliyorlar mi ve maddi anlamda kazanclari tatmin edici mi? bilgin varsa ve cevap verirsen cok makbule gececek inan ki :)

Merhabalar..makyaj kursu ile ilgili daha detaylı bir bilgi almam mumkunmu acaba? Aldigim dersi mesleğe dönüştürmek istiyorum,yeterli olurmu Yada başka neler yapabilirim temelini öğrendikten sonra ve tabiiki genel bir fiyat verirseniz çok sevinirim..teşekkürler şimdiden

ismekte makyaj kursu var ben yazıldım cilt bakımı ve makyaj
ikisi ayrı günler cumartesi makyaj, pazar cilt bakımı, ikisi yaklasık 200 liraya geliyor okadar bile değil makyaj esnasında alınan fırçalar filan bize kalıyormus.
gecen pazar toplantıya gittim. bu cumartesi baslıyor hayırlısıyla. ama profesyonel makyaj değil tabii sahne makyajı filan bunlar yok günlük yapılan makyajlar,, gelin makyajı, düğün makyajı, gece makyajı vss bunlar öğretilecekmis

deneyimlerini yazar mısın cnm? ben de başladım makyaj uzmanlığı kursuna. yunus eğitim adında özel bir kurs benimki. derslerden çok memnunum. hocalar da çok ii.:)

ben milli eğitimin estetisyenlik makyaj ve cilt bakımı kursuna üye olmuştum bu gün aradılar yeni sınıf açılıyormuş, özel kursa gitmeye gerek görmedim meb da da bir takım şeyler öğretiliyor sonuc olarak. bu sektörde çalışacagım diye bir sey yok ama belki ufkum genişler yetenegım var cunku üstüne gidince bakalım neler cıkacak bi görelim istedim :)

ben milli eğitimin estetisyenlik makyaj ve cilt bakımı kursuna üye olmuştum bu gün aradılar yeni sınıf açılıyormuş, özel kursa gitmeye gerek görmedim meb da da bir takım şeyler öğretiliyor sonuc olarak. bu sektörde çalışacagım diye bir sey yok ama belki ufkum genişler yetenegım var cunku üstüne gidince bakalım neler cıkacak bi görelim istedim :)

Merhaba, ben de halk eğitimin Cilt bakımı ve Makyaj kursuna gitmeyi düşünüyorum, siz memnun kaldınız mı? İş sahası nasıldır?

X