Makyajsız ben ben değilim, siz? :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç bir sevgilim hatta normal erkek arkadaşlarım bile beni makyajsız beğenmez makyaj yapma der. Uzun süre makyaj Yapmazsanız gözü alışır canım

Burada bahsetmiştim nisan ayında düğünüm var. Geçen sene nişanlım beni uzun yıllar sonra ilk defa makyajsız gördü. Kıyamam hiçbir şey demedi öptü sevdi ama yıkıktı bence. Hayal kırıklığın nirvanası. :KK48: Gözaltlarım genetik zaten mor-kahverengi arası bir şey. Başlı başına yorgun ve hasta gösteren bu zaten. Birçok dermatoloğa gittim ama genetik olduğu için hiçbir şey işe yaramıyor, denemediğim şey kalmadı. Garibimde beni öyle gördü, evlenince her gün bu suratı görecek böyle. Ne kadar bakımımı da yapsam nemlendiricimi ıvır zıvır sürsem de o lanet rimeli ve göz altı kapatıcısını sürmeyince yıkık bir haydar abiyim. Yani ben erkek olsam bu tip beni hayattan soğutur. Evlenince de korkuyorum şimdi, her an makyaj yapamam ya.. Adam soğur mu diyorum benden.. Soğusa vallahi haklı.. Özgüvensiz ve mutsuz oluyorum zaten makyajsızken.. Makyaj derken de hayatında hiç fondöten allık far sürdün mü derseniz hayır.. Makyaj anlayışım da kapatıcı ve maskara. Her şey bitmiş gibi kafaya taktım bunu çok. Makyajsız evde nasıl dolaşacağım diyorum. Sizin eşiniz sizi ilk makyajsız gördüğünde tepkisi ne oldu? Bu durumu nasıl aştınız? :KK37:
Seven herhalinle sever.takılma:21:

Makyajla ten renginiz birkaç ton değişmiyor ve bir sindy bebek olmuyorsanız bir problem yok😊

Eşim evlenmeden önce defalarca makyajsız gördü. Makyaj beni aman aman değiştirmiyorda zaten. Ama keşke daha önceden bi makyajsız görseydi sizi. Bilmiyorum kandırmaca gibi geliyor sonuçta eşiniz sizi devamlı öyle görecek. Özellikle bazı kadınlar makyajı çıkarınca şok oluyorum, gerçekten makyaj güzeliymiş diyorum. En güzeli olduğunuz gibi gözükmek. Sizi seven gözaltı morlugunuzla sevsin.

Bence abartıyorsunuz sadece maskara ve kapatıcı insanı o kadar değiştiremez. Siz kuruntu yaptığınızdan büyütüyorsunuz. Gözaltı ışık dolgusu vb bir şey yapılamıyor mu peki gözaltınıza madem rahatsızsınız bu kadar. Ben dışarıda asla makyajsız gezmem evde de makyajla gezmem kapıdan girdiğim gibi makyajımı çıkartırım. İlk defa evlendiğimizde makyajsız görmedi beni daha önce de çok görmüştü, gözü alışmıştır artık. Erkekler zannetiğinizin aksine çok makyaj sevmiyorlar zaten.
Degistiriyo valla
Benkm de yillardirbtek makuajim bu.skldigim an casper im

Valla eşim makyaj sevmiyor bende sevmiyorum pek sadece BB krem ve rimelim var. Onu da her gün sürmem. Bence fazla abartıyorsun niye senden soğusun seven adam her halinle sever boşver takılma böyle şeylere.

Ben göz kalemi ve dudak kalemi surmeyım kimse beni tanımaz inanın abartmıyorum o kadar degısıyorum ki beni esim evlendikten sonra oyle gordu suratından sasırdıdı cok belliydi unıversıte ev arkadasım gormustum şok olmustu yanlıs degılsıniz yanı ben her sabah kalktığımda kalem ceker sacımı duzelır dudak kalemimi surerım yoksa bende rahat edemiyorum yani evde yapsanızda cok sorun olmaz bence
İyi de bu eziyet gibi bir şey değil mi bacım :) hayatınız boyunca bir ilaca bağımlı olmak gibi. Bırakın değişin, ne olacak ki? Siz osunuz.

Valla sizi bı kapatıcı bı maskarayla beğenen bı eşiniz olcaksa verin onlarla evlensin. İnsanız evlilik gibi bı yola çıktıysaniz o insan sizin her halınızı görecek bunlardan rahatsız olcaksa hiç evlenmeyi cunku evlenirken bı yüzle evlenilmiyor. Benim eşim her türlü rezil anima,halime tanık oldu ne deyim şimdi adam benden sogumustur diye oturup aglayimmi.

Burada bahsetmiştim nisan ayında düğünüm var. Geçen sene nişanlım beni uzun yıllar sonra ilk defa makyajsız gördü. Kıyamam hiçbir şey demedi öptü sevdi ama yıkıktı bence. Hayal kırıklığın nirvanası. :KK48: Gözaltlarım genetik zaten mor-kahverengi arası bir şey. Başlı başına yorgun ve hasta gösteren bu zaten. Birçok dermatoloğa gittim ama genetik olduğu için hiçbir şey işe yaramıyor, denemediğim şey kalmadı. Garibimde beni öyle gördü, evlenince her gün bu suratı görecek böyle. Ne kadar bakımımı da yapsam nemlendiricimi ıvır zıvır sürsem de o lanet rimeli ve göz altı kapatıcısını sürmeyince yıkık bir haydar abiyim. Yani ben erkek olsam bu tip beni hayattan soğutur. Evlenince de korkuyorum şimdi, her an makyaj yapamam ya.. Adam soğur mu diyorum benden.. Soğusa vallahi haklı.. Özgüvensiz ve mutsuz oluyorum zaten makyajsızken.. Makyaj derken de hayatında hiç fondöten allık far sürdün mü derseniz hayır.. Makyaj anlayışım da kapatıcı ve maskara. Her şey bitmiş gibi kafaya taktım bunu çok. Makyajsız evde nasıl dolaşacağım diyorum. Sizin eşiniz sizi ilk makyajsız gördüğünde tepkisi ne oldu? Bu durumu nasıl aştınız? :KK37:
Eşim sevgiliyken yüzümü sildirmişti 😂 tabi lise sona gidiyoduk ozaman. Bişey yokmuş yüzünde dedi 🤷🏼‍♀️

Bir de şöyle düşünün en azından makyajla güzel oluyorsunuz. Ben makyaj yapınca daha çirkin oluyorum o yüzden hiç yapmıyorum. Sevgilim de yok. Ara ara düşünüyorum acaba makyaj yapmadığım için mi sevgilim yok diye ama erkekler genelde anlıyor makyajlı bile olsanız güzelliğinizi. Çirkin olsanız makyajlı da anlardı yani bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X