Makyajsız hasta gibi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrsDelfino

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2017
3.265
8.823
24
Bende de aynı morluk durumu var. Maskara yerine doğal görünen çok dramatik olmayan kalıcı kirpik uygulamaları yaptırabilirsiniz. Ayda bir bakımını yaptırmak gerekiyor ama onun da. Maskara sürüp kirpiklerinizi yıpratmaktan kurtulursunuz her gün kullanıyorsanız.

Morluk içinse şu görseldeki göz maskeleri bende baya işe yaradı. Buzdolabında saklayıp tekrar tekrar kullanabiliyorsunuz. 50 tl bu ürün, özelden link atabilirim isterseniz. Nerede satıldığını falan söylemeyeyim reklama girmesin. Bu ürün yerine iki tatlı kaşığını buzdolabında bekletip ya da buzlukta, her sabah göz altlarınıza tutmayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. Morluğun kapatıcı harici tek çözümü bu.

Bunların ikisi de kullandığınız sürece işe yarar, temelli çözüm değiller ama etkililer.

Edit: Bir de benim gözlerimin morarma sebebi böbrek rahatsızlığım. Protein kaçağı oluyor, o tekrarladığında ya da arttığında göz altlarım morarıyor. Basit bir idrar tahliliyle bakılabiliyor. Böbreklerinize baktırmadıysanız bir baktırın derim şu virüs muhabbeti bitince.

"
Yeşil çay, içerisinde bulunan antioksidanlar sayesinde yaşlanmayı yavaşlatabilir ve cildinizdeki koyu lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Bu nedenle göz altı morluklarınız varsa mükemmel bir reçetedir.

• Bir fincan ılık suya iki tane yeşil çay poşetini koyun ve 20 dakika bekletin.
  • Yatmadan en az üç saat önce göz bölgenizin üzerine bastırın.
  • Bir hafta içinde sonuçları göreceksiniz. " bir sitede de bunu gördüm denenebilir.

Eklentiler

• 3c8f86dd-bcbb-4d8c-acdc-4e5730a61031_size90x90_cropCenter.jpg
    3c8f86dd-bcbb-4d8c-acdc-4e5730a61031_size90x90_cropCenter.jpg
    1,9 KB · Görüntüleme: 26

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :87 Kg.

nefernefertiti

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
514
832
ay gozumden kacmistir mutlaka, cevap vermeye calistim cogu kisiye.
kusuruma bakma lutfen ♡ Onerilerin icin de cok tesekkur ederim :)
Gözaltı ışık dolgusu bi işe yaramıyor. Keza “elmacık kemiklerine yapalım dolguyu,orta yüz kalkınca gözaltı daha iyi olur”gibi laflarla yapılanlarda hiç işe yaramıyor. Prp de işe yaramıyor. Kalıcı makyajda. Evet hepsini yaptırdım. Ha yanında evde 300küsürlük kremler,dermaroller,meyve asiti ne ararsanız onları da yaptım. Tek sıkıntım göz altlarım çünkü. En son lazer kaldı yaptırmadığım. Onun içinde çok iyi bi doktorla görüşmeye gittim 10 üzerinden 3 düzelir lazerle göz altı, bi fark olur ama mucize bekleme dedi. Öyle diyince yaptırmadım. Muhtemelen ölmez sağ kalırsam onu da yaptırırım sonra. Kapatıcıyla yaşamayı öğrenmemiz lazım bence başka bi yöntemi yok gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 153 gün geçti.

turuncupijama

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
14.143
59.406
Bol su tüketin,
Iyi beslenin, (gerekirse takviye de kullanın. Cilt için hyaluronic asid ve collagen içerikli urunden cok memnun kalan var)
Iyi uyuyun,
Ekrana az bakın
Cilt tipinize uygun nemlendirici edinin
Göz altınız için ayrı urun kullanin

Doğru marka, doğru ürünü nemlendiricide bulmam 1 yildan fazla surdu
Göz altım için enerjim kalmadı:)
kolay olmuyor🤷🏻‍♀️

Bunlarla sikayetiniz buyuk olcude azalir zaten 🤷🏻‍♀️

withleydi

all will pass..
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
72
456
telefondan girdigim icin tek tek cevaplayamiyorum kusuruma bakmayin lutfen, internetim cok az.
hepinize cok cok tesekkur ederim.. urun isimlerini bana ozelden yazarsaniz coook mutlu olurum. :KK200:

Clarkkent

Bir kedi annesi...
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
2.142
4.327
25
Bir gün okula makyajsız gittim. Saçma ama makyaj yapmayı unuttum sadece Makyaj da göz altı kapatıcısı, allık ve rimel sürüyorum sadece. Ama çocukların tepkisi çığlık tablosundaki gibiydi. Hepsi şok yaşadı ve hasta olup olmadığımı sordu. Diğer öğretmenler de öyle. Kilo verince morluklar artar ya da evde otururken cildinizin rengi açıldıysa göz altları daha çok belli oluyor. Yani takılmayın bence. İnsanın gözü makyaja alıştığı zaman başka türlüsü kurtarmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.