Malatyalı hemşerilerim hangi ay olursa olsun gelin beraber bekleyelim bebişlerimizi

Topraklarim :-). İns rabbim istedigiz zaman hayirliysa ins ol desin de meleklerimiz konsun gobuslere herkes yas malatyanin neresi ve netede yadadigini yazar mi
Ben 23 yasindayim anne izmir baba hekimhanli izmirde yasiyorum varsa izmirde yasayan hemserim tanisalim goruselim :-)

ben 32 yaşındayım tatlım, malatya Doğanşehirliyim, malatyada oturuyorum, ziraat mühendisiyim , egede okudum 10 yılda izmirde oturdum ama işim dolayısıyla şu an malatyadayım...

Topragim gelirsen buralara basim ustunde yerin var :-) :KK49:

ayy tatlım tşk ederim, izmirde akrabalarım çok ama tanışmak görüşmek isterim tabii, malatyaya da beklerim her zaman :KK34:

evde test yapmaya elim varmıyo ya ya olmazsa die.....:26::26::26:

ben sabah yaptım 1 tane ama hiç bir şey yok bata daha 8 gün var , o yüzden üzülmedim testide öylesine yaptım zaten :KK1:

merhaba kızlar hayırılsıyla gelsin siiznde kuzularınız inşallah :nazar: :emir_bebek: :KK16:
bende 3 sene oldu malatyaya geleli burda denızhan denız hocayı buldum sonra ona gittik eşimle klomen yazdı o ay hamile kaldım bu arada simdi 2.oglum oldu canı sagolsun hiç durmuyo abimizde 26 aylık darısı size olsun inşallah siddetle tavsiye ederim biraz yogundur hocam ama maşallah bilgisi çok kuvvetlidir ... herhangi bi sorunuz olursa özelden yazabilrisiniz yardımcı olmaya calışırım elimden geldigince darısı size olsun inşallah :KK34:

selammm ben geldim

sosyalim sorumsuzum kiz deli misin bata 8 gun varken test mi yapılır:KK53:

merhaba kızlar hayırılsıyla gelsin siiznde kuzularınız inşallah :nazar: :emir_bebek: :KK16:
bende 3 sene oldu malatyaya geleli burda denızhan denız hocayı buldum sonra ona gittik eşimle klomen yazdı o ay hamile kaldım bu arada simdi 2.oglum oldu canı sagolsun hiç durmuyo abimizde 26 aylık darısı size olsun inşallah siddetle tavsiye ederim biraz yogundur hocam ama maşallah bilgisi çok kuvvetlidir ... herhangi bi sorunuz olursa özelden yazabilrisiniz yardımcı olmaya calışırım elimden geldigince darısı size olsun inşallah :KK34:

Allahım analı babalı büyütsün yavrularını, acılarını göstermesin inşallah... bende Denizhan beyi çok duydum ama çok yoğunmuş sanırım randevu almakta bayağı zormuş diye duydum :26:

Bismillahirrahmanirrahim.
inşallah hamiş haberleri alıp bebeklerimiz burada beraber büyütürüz :emir_bebek::emir_bebek:

:KK75:ÜYELER:18:BAT:KK49: SONUÇ
lingen14 eylül
jeffry19 eylül
YUSRAEREN22 eylül
DolunayDefne22 eylül
sosyal_sorumsuz24 eylül
sndz?

yusram benim bat bugün ama daha gelmedi
inşallah gelmez diyemicem çünkü hamile degilim o yuzden biran önce gelsin cumaya Laparoskopi olcam reglim bitmezse gene gün atarlar offf
kisaca bat bugün:KK53:

selammm ben geldim

sosyalim sorumsuzum kiz deli misin bata 8 gun varken test mi yapılır:KK53:

bacı ben delirdim siz bana bakmayın, bide sabah rüyamda test yapıyorum ve 2. çizgiyi görüyorum kalktım aman patlatayım dedim 1 test sonra hiç bir şey göremeyince işe geldim :KK24:

Son 6 gun.cok zor bu beklemek cooook.adet belirtilerim olacak diye korkuyorum.gerci gecelik de o belirtilere benziyor cogu zaman.ama istemiyorum gelmesin kirmizilar.su an tek istegim sihirli degnegim olsa zamani 22 sine almak ;(

bacı ben delirdim siz bana bakmayın, bide sabah rüyamda test yapıyorum ve 2. çizgiyi görüyorum kalktım aman patlatayım dedim 1 test sonra hiç bir şey göremeyince işe geldim :KK24:
kuzummm senin psikoloji uçmuş ayni benim gibi:KK53:
bu ay korundum Laparoskopi olcam diye buna ragmen uc kere test yaptim:KK53:
ama 8 gun kala deel 3 kala 2 kala ve bugün nihaha
ucmusum evet ben de farkındayım:KK24:

Tek hissettigim acayip sismeye basladim karnim sis.galiba regl olacagim : ( bu ayda olmazsa gercekten cik uzulucemmmm.5. Ay denemesini yapacak istegim keyfim ruhum kalmadi artik.

Son 6 gun.cok zor bu beklemek cooook.adet belirtilerim olacak diye korkuyorum.gerci gecelik de o belirtilere benziyor cogu zaman.ama istemiyorum gelmesin kirmizilar.su an tek istegim sihirli degnegim olsa zamani 22 sine almak ;(

belirsizlik çok kötü ya , önceden adet günlerimin sıklığından söylenir dururdum, her ay her ay geliyor bunlar diye, şimdi o bat günleri bir türlü gelmek bilmiyor:KK4:

topragim az sabır:KK19:

itin olur senin sihirli değnek ama yok el mahkum beklicez hadi inşallah güzel haber verirsin bize

kuzummm senin psikoloji uçmuş ayni benim gibi:KK53:
bu ay korundum Laparoskopi olcam diye buna ragmen uc kere test yaptim:KK53:
ama 8 gun kala deel 3 kala 2 kala ve bugün nihaha
ucmusum evet ben de farkındayım:KK24:

ayy ayy uçtuk ama daha fazla uçarız inşallah ama sevinçten :)

belirsizlik çok kötü ya , önceden adet günlerimin sıklığından söylenir dururdum, her ay her ay geliyor bunlar diye, şimdi o bat günleri bir türlü gelmek bilmiyor:KK4:
sorma canim aynen.bebek beklemeden once derdim ki off ne cabuk gecti zaman daha gecen regl oldum.sanki her hafta oluyomus gibi hissederdim halbuki o koca ay gecmis gitmis.simdi gozumde buyuyor.her adetten sonra allah im koca bir ay nasil gececek demeye basladik ;(

X