Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Maltepe civarında evimde bakmak üzere çocuklar arıyorummmm

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

aysegulaslanates

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2012
3
0
Anneler merhaba,
Maltepe fındıklıda oturuyorum.25 yaşındayım bir yıl öncesine kadar evli ve çalışan bir anneydim fakat eşimden ayrıldım ve 4 yaşında oğlumla baş başa kaldım bu süreçte oğlumu bırakabileceğim kimse olmadığı için pazarlarda tezgah açıp ikinciel satış yaptım. Fakat şimdi ürün tedarik edemediğim için pazarlarada çıkamıyorum ve evde çocuk bakıcılığı yapmak istiyorum. Tam gün yada yarım gün.Evim kira ve malesef destek alabileceğim kimsemde yok.Yanlış anlaşılmak istemem kimseden yardım isteğim yok sadece çalışıp kendi ekmeğimi kazanmak istiyorum. Sabah çocuklarınıza kahvaltılarını yaptırıp ardından boyamalar yapıp oyun oynayıp sonrasında öğlen uykusu ve ardından öğlen yemeğini yedirip biraz tv izletip el baskısı Yen'i sözcükler İngilizce Türkçe sözcükler bunun gibi aktiviteler yapıp havanın güzel olduğu günlerde parka ve sinemayada götürebilirim. Kendi çocuğumdan ayırt etmeksizin bakacağıma emin olabilirsiniz. Hem evde çocuk olduğundan sizinde çocuklarınız sıkılmayacaktır. Öncesinde profesyonel olarak bu işi yapmadım kendi yeğenlerimi büyüttüm şuandada oğlumu büyütüyorum. Önceki iş yaşamımla alakalı gerekli referanslar verilecektir. İsteyenlere adli sicil kaydı ve sağlık raporuda alabilirim. İnan'ın bu işe çok ihtiyacım var geçimimi sağlamak açısından çalışmam gerekli. Tek bir çocuk değil 4 ya da 5 çocuk bakımı sağlayabilirim. İlginiz için teşekkürler. 553 093 14 80

X