Gelinbaşı ve Gelin Tacı Maltepede oturan bayanlar gelin başı ve makyaj için kuaför arıyorum makul fiyata !!

Kumru8505

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2013
13
2
Merhaba Arkadaşlar ;

30 Mayıs 2014 Cuma kısmetse düğünüm olacak Anadolu yakası Maltepe sahilde ikamet ediyorum. Bugün bir fiyat aldım sırf makyaja 400 tl dediler bende pardon dedim anlamadım :KK70: O gün Gelin başı ve makyajı güzel yapabilecek makul fiyatlarda önerebileceğiniz bir kuaför var mıdır ? Yardımlarınızı rica ediyorumm ne olurr :KK43: Benim için tavsiye önemli sonuçta özel bir gün ve ben saçımın makyajımın güzel olmasını istiyorum ....

Yardımlarınızı bekliyorum bayanlarr....

Son düzenleme:
Canım Vitrin Hair var Zümrütevlerde, tavsiye ederim. Annem de ben de başka kuaföre uğramıyoruz:KK34:
Haziranda nişanım, saçımı orada yaptırıcam. Fiyatları da gayet makul, aralık söylemem uygun olmaz ama pahalı değil gerçekten:KK42:

Bir bilen yok mudur yahu :KK43:

Ben geçen sene pendik Mehmet Tatlıda makyajımla saçımı yaptırtmıştım. Dünyanın parasını ödedim hem de makyajımı yemekte özel makyözü getirtip tekrar yaptırttım. Altı üstü zaten abartılı olan gelinliğimde soft bir makyaj istemiştim çünkü. Bir ay önce en yakın arkadaşım evlendi. Nishadalarda oturuyor yaklaşık bir yıldır gittiği kuaföre birlikte gittik. Ağzım yandığı için kızın başının etini yedim. Ama gerçektende ben bu kadar doğal bir profesyonel makyaj beklemiyordum. Saçtada çok iyiler duvak sorunlu olmasına rağmen Derinin tüm kaprislerini çekip :) harika bir sanat konuşturdular ve bütün gece o kadar tepinmemize rağmen hiç bir şey olmadı. hatta ve hatta en bayıldığım şeyde düğünden önce tüm vücüt masajı ile seni o heyecanlı güne hazırlamaları oldu. benim paketimde ağda, manikür pedikür saç ve makyaj vardı. Derinin salonunda masaj, ağda, cilt bakımı, saç bakımı, el ayak peeling bakımı, manikür, pedikür, kaş, kirpik yok yok yani. Tüm gelinlere tavsiyemdir. salonun ismini hatırlamıyorum öğrenip sizinle paylaşacağım. :21::21:

ben geçen sene pendik mehmet tatlıda makyajımla saçımı yaptırtmıştım. Dünyanın parasını ödedim hem de makyajımı yemekte özel makyözü getirtip tekrar yaptırttım. Altı üstü zaten abartılı olan gelinliğimde soft bir makyaj istemiştim çünkü. Bir ay önce en yakın arkadaşım evlendi. Nishadalarda oturuyor yaklaşık bir yıldır gittiği kuaföre birlikte gittik. Ağzım yandığı için kızın başının etini yedim. Ama gerçektende ben bu kadar doğal bir profesyonel makyaj beklemiyordum. Saçtada çok iyiler duvak sorunlu olmasına rağmen derinin tüm kaprislerini çekip :) harika bir sanat konuşturdular ve bütün gece o kadar tepinmemize rağmen hiç bir şey olmadı. Hatta ve hatta en bayıldığım şeyde düğünden önce tüm vücüt masajı ile seni o heyecanlı güne hazırlamaları oldu. Benim paketimde ağda, manikür pedikür saç ve makyaj vardı. Derinin salonunda masaj, ağda, cilt bakımı, saç bakımı, el ayak peeling bakımı, manikür, pedikür, kaş, kirpik yok yok yani. Tüm gelinlere tavsiyemdir. Salonun ismini hatırlamıyorum öğrenip sizinle paylaşacağım. :21::21:

bende pendıkte oturuyorum eylülde dugunum var ama makyöz konusundan bılemıyorum ne yapacam tavsiye edecegın pendıkte var mı

malesef pendikte yok nishadalarda ömür var sana ters düşmezse bence bi gün dene bi özel makyajı ve saçı

Çok teşekkür ederim ilginize kızlar :) Nishadalar yukarda kalıyor benim sahile yakın bir kuaföre ihtiyacım var çünkü evim sahilde damattan beylikdüzünden gelip evden çıkacağız çok telaşlı olucaz o yüzden yakın bir yer lazım sahilde bana :KK43: Bilen var mı ?

malesef pendikte yok nishadalarda ömür var sana ters düşmezse bence bi gün dene bi özel makyajı ve saçı

Çok teşekkür ederim ilginize kızlar :) Nishadalar yukarda kalıyor benim sahile yakın bir kuaföre ihtiyacım var çünkü evim sahilde damattan beylikdüzünden gelip evden çıkacağız çok telaşlı olucaz o yüzden yakın bir yer lazım sahilde bana :KK43: Bilen var mı ?

Canım Vitrin Hair var Zümrütevlerde, tavsiye ederim. Annem de ben de başka kuaföre uğramıyoruz:KK34:
Haziranda nişanım, saçımı orada yaptırıcam. Fiyatları da gayet makul, aralık söylemem uygun olmaz ama pahalı değil gerçekten:KK42:

Çok teşekkürler canım ilgine =) maltepe de sahilde var mı peki bildiğin :KK43:

Ben geçen sene pendik Mehmet Tatlıda makyajımla saçımı yaptırtmıştım. Dünyanın parasını ödedim hem de makyajımı yemekte özel makyözü getirtip tekrar yaptırttım. Altı üstü zaten abartılı olan gelinliğimde soft bir makyaj istemiştim çünkü. Bir ay önce en yakın arkadaşım evlendi. Nishadalarda oturuyor yaklaşık bir yıldır gittiği kuaföre birlikte gittik. Ağzım yandığı için kızın başının etini yedim. Ama gerçektende ben bu kadar doğal bir profesyonel makyaj beklemiyordum. Saçtada çok iyiler duvak sorunlu olmasına rağmen Derinin tüm kaprislerini çekip :) harika bir sanat konuşturdular ve bütün gece o kadar tepinmemize rağmen hiç bir şey olmadı. hatta ve hatta en bayıldığım şeyde düğünden önce tüm vücüt masajı ile seni o heyecanlı güne hazırlamaları oldu. benim paketimde ağda, manikür pedikür saç ve makyaj vardı. Derinin salonunda masaj, ağda, cilt bakımı, saç bakımı, el ayak peeling bakımı, manikür, pedikür, kaş, kirpik yok yok yani. Tüm gelinlere tavsiyemdir. salonun ismini hatırlamıyorum öğrenip sizinle paylaşacağım. :KK70::KK70:

canım mesajına rastladım da öğrendin mi bu kuaförün adını ben nish adalara çok yakın oturuyorum da o tarafta güzel bir kuaföre ihtiyacım var :KK25:

Uzun zamandır foruma uğramıyordum ama bu yorumu yapmak için kısa süreliğine geri döndüm.

Her marka her firma büyüdükçe güzelliğini yitiriyor malesef, bir zaman sonra tek amaç PARA PARA PARA oluyor. Çok sevdiğim, memnun olduğum kuaförümü bu nedenle bıraktım. Artık kesinlikle önermiyorum. En güzel günlerimden birinde beni hayal kırıklığına uğrattılar hakkımı asla helal etmiyorum...

X