MALUM KONUUU FİRST NIGHT :)

Profilden anladığım kadarıyla hostessiniz sanırım. Çok çok zor bir işiniz var önce onu söyleyeyim, ben uçaktayken havada 4 saatten fazla kalınca kaptana "Hadi yeeaa gelmedik mi" diye sorasım geliyor. Siz hem karşılama hem ikram vs vs. Taktir ediyorum.

Bu arada Fransa'dan Türkiye'ye gelirken aç olduğum için istediğim her ikramdan fazlasıyla veren sevgili THY hosteslerini öpüyom burdan. :21:
Ayyy bizde sizi öpüyoruz güzel mesajınıza sevgiler teşekkürler 🥰🥰🥰🥰 o kisi ben olabilirim belki😂

ben de ilk ilişkiye gireceğim zaman çok endişelerim vardı kan gövdeyi götürecek yürüyemeyeceğim çok canım acıyacak falan zannediyordum :KK45: kan bile denemeyecek ufak lekelenmeler olmuştu sadece acıda öyle abartılacak derecede değildi :) mit bunlar resmen kadınları cinsellikten soğutup korkutmak için herkesin cinsel deneyimi farklıdır kulaktan dolma şeylere inanmayın

ben de ilk ilişkiye gireceğim zaman çok endişelerim vardı kan gövdeyi götürecek yürüyemeyeceğim çok canım acıyacak falan zannediyordum :KK45: kan bile denemeyecek ufak lekelenmeler olmuştu sadece acıda öyle abartılacak derecede değildi :) mit bunlar resmen kadınları cinsellikten soğutup korkutmak için herkesin cinsel deneyimi farklıdır kulaktan dolma şeylere inanmayın

Siz ilişki için doğru zaman diye konu açmıştınız, kararınızı verip birlikte olmuşsunuz umarım kendiniz için doğru bir karar vermişsinizdir.

X