Makarnalar Mantı Makarna-Kartal Makarna Sponsorluğunda

hrpsini yapmican 1 tabak ve yannda baska tur yemkler :)
hakkini helal et kiz canin cekmis umarim yaparsin yersin :/
var evde almıştım hala duruyor tembellikten :)) sen helal et emek veriyorsun bende tarif yapıyorum şu an ondan aşırırm biraz sorun yok canım :)

ozman sana da basarilar canim hakeden kazansin diyelim .
ama ben cok kazanmak istiyom ya ovunebilecegim bisey var diye cok mutlu olirum :)
iddialı bir tarifin var seyirciler neyi gözüne kestirirse bazen herkesin beğendiği ve tahmin ettiği 1.oluyor bazende çok alakasız benim hep öyle olmuştu öylesine yaptığım tarifler de aldım madalyayı o yüzden bu kategori nasıl olur bilemiyorum birazda fotoğraf kalitesi etkiliyor canım çekim sunum vs

iddialı bir tarifin var seyirciler neyi gözüne kestirirse bazen herkesin beğendiği ve tahmin ettiği 1.oluyor bazende çok alakasız benim hep öyle olmuştu öylesine yaptığım tarifler de aldım madalyayı o yüzden bu kategori nasıl olur bilemiyorum birazda fotoğraf kalitesi etkiliyor canım çekim sunum vs
haklisin canim fotolrim kotu hayurlisi diyelim :* ☆☆ ♡

Coook sevdigimmm bir tariff arada degisiklik olsun diye yaparim. Annemden ogrenmistim :KK37:
Cok guzel gorunuyorrrr.
Ellerine saglikkk:kk77:

Gecenin bu saatinde ne pis canım çektii yaa. Görmez olaydım :cry:

Elinize sağlık. Çok zahmetli duruyor. Bir paket makarnayı doldurmak ne kadar vakit aldı?

Elinize sağlık aslında aklımda bu tarif vardı baktım ki benden önce davranmissin çok sever im zaten çok da güzel görünüyor

X