Makarnalar mantıı tadında makarna :) resimliiii

merhaba arkadaşlarr :KK70: bugünn makarna yaptımmm bizim evde makarna var denince herkesin yüzü düşüyoo :KK70: bende bu yüz düşmesini engellemek için kıyma katıncaaaa :KK70: hoooppp makarnalar sevilmeye başladııı :KK70: bunuda sizinle paylaşmak istedimm bendee bu halini daha çok sevdimmm tavsiye ediyorummm yorumlarınızı beklerim :) <3 herzamanki gibi anlatımlarım resimli:)

(http://www.kadinlarkulubu.com/kekler-pastalar/647386-pratik-pasta-resimli.html)
(http://www.kadinlarkulubu.com/hamur-isleri/647221-midye-borek-resimli.html)

sabah sabah sıstı bı tarafım yaw... ben makarnayı cok sewen bırıyım zaten bugun kesınlıkle aynısından yapmaya calısıcam. ellerıne saglık canım...:2::26::nazar::nazar::KK1::KK16::KK16:

sabah sabah sıstı bı tarafım yaw... ben makarnayı cok sewen bırıyım zaten bugun kesınlıkle aynısından yapmaya calısıcam. ellerıne saglık canım...:2::26::nazar::nazar::KK1::KK16::KK16:

:KK9::KK9:aafiyetler olsunn şişmesin bitarafnnnn:KK16:teşekkür ederim eminm yaparsn cnm:nazar::13:

Merhaba hanimlar.turkiyede makarna yicez deyince insanin yuzu dusu katiliyorum.ya peynirli ya salcali.yada ustune ketcap sikip yiyoruz.
Takii bende belciya gelin oluncaya kadar makarnayi hep oyle yerdim hatta yemek yerine bile koymazdim.
Oysaki burda oyle guzel makarnlar yapiyolarki anlatamam.hergun makarna yiyebilirim :))
Firinda olani, soslusu kiymalisi peynirlisi sebzelisi karideslisi salatalisi cesit cesit hanimlar.evleneli uc yil olcak.yaza ins.turkiyeye gitcez.gider gitmez kardeslerime yapicam.onlarda makarnayi yemek yerine koymazlar.ama bu dusunceyi silicem onlardan. :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oh oh süper ellerinize sağlık

biz de yapıyoruz arada
teşekkürler :KK70:

Merhaba hanimlar.turkiyede makarna yicez deyince insanin yuzu dusu katiliyorum.ya peynirli ya salcali.yada ustune ketcap sikip yiyoruz.
Takii bende belciya gelin oluncaya kadar makarnayi hep oyle yerdim hatta yemek yerine bile koymazdim.
Oysaki burda oyle guzel makarnlar yapiyolarki anlatamam.hergun makarna yiyebilirim :))
Firinda olani, soslusu kiymalisi peynirlisi sebzelisi karideslisi salatalisi cesit cesit hanimlar.evleneli uc yil olcak.yaza ins.turkiyeye gitcez.gider gitmez kardeslerime yapicam.onlarda makarnayi yemek yerine koymazlar.ama bu dusunceyi silicem onlardan. :))

bencede türkiyede makarnayı yemek yerine koymuyoruz siz tarifleri bizimle paylaşın bizde yapalımm bence:nazar:
böylece sevdirriz belki

Normalde dere otu yemeyen ben kiymali makarna da dereotuna bayiliyorum. Ayni tarifi birde dereotlu deneyin lutfen. Oyle de cok gusel oluyor :)) ayrica ne kadar aciklayici paylasmissiniz :) elleriniz dert gormesin ins.

Çok nefis görünüyor ellerinize sağlık biz eşimle makarnayı çok severiz , hemen yarın bunuda deneyeceğim inşallah . Ne pişirsem diye düşünmeye başlamıştım .:KK9:

Çok güzel görünüyor ellerinize sağlık

SM-P602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba arkadaşlarr :KK70: bugünn makarna yaptımmm bizim evde makarna var denince herkesin yüzü düşüyoo :KK70: bende bu yüz düşmesini engellemek için kıyma katıncaaaa :KK70: hoooppp makarnalar sevilmeye başladııı :KK70: bunuda sizinle paylaşmak istedimm bendee bu halini daha çok sevdimmm tavsiye ediyorummm yorumlarınızı beklerim :) <3 herzamanki gibi anlatımlarım resimli:)

(http://www.kadinlarkulubu.com/kekler-pastalar/647386-pratik-pasta-resimli.html)
(http://www.kadinlarkulubu.com/hamur-isleri/647221-midye-borek-resimli.html)

Cok lezzetli oluyor bende cok yaparim kiymayi biber we domatesle birlikte soteleyince immmm supprr:)

makarna diyince hiç bir zaman yüzüm düşmez :KK48: çok severimmm:KK76:

X