MANTIKLI BAYANLAR BUYRUN KONUMAA..!!:((

canım cok uzun diye okumadın sanırım tamamını.. resmi olarak esim değil dini olarak esim. ama artık resmiyete dökülsün istiyoruz babamı 1 yıldır razı edemedikk..
Dini konulara girmek istemem ama hocalar bile kızın istismar edilmemesi için resmi nikah olmadan dini nikah yapmayın diyor.Baban da neyi kabul etmiyor acaba,atı alan üsküdarı geçmiş çoktan...

Sen bu adamı ömür boyu sırtında tasıyacaksın gibi geliyor.ablanın kartını alıp izinsiz borç yapması falan çok ayıp.sana bi artısı Yok bu adamın söz için bile senden para istiyor.bence geride ödemez alışmış seni maddi olarak kullanmayı.hata ediyosun kardeşim yapma

allah razı olsun böyle naif yorumunuz için. aslında borcuna sadık biridir. ya kendi çoğu seyi beni mutlu etmek adına yapıyor biliyorum görüyorum bunu. simdi sizler sadece bu yazzdılarıma nazaran yorum yapıyorsunuz sizleri de anlıyorum ancak gerçekten beni mutlu etmek için çırpınan biri o.

Eğer babanızın haberi yoksa dini nikahınızın geçersiz olduğunu biliyorum. Çünkü nikahlanmak için bunu ilan etmek gerekir. Yani dini nikah da yok resmî de yok bu durumda bu şahıs eşiniz değil. Yok illa eşim diyorsanız ne sözü ne nişanı Allah'ınızı severseniz .

aslında su an birlikte yasamıyoruz. son bir yıldır abimin tayini bulunduğum sehre cıktı ve abimle yasıyorum. bana göre alllahın huzurunda söz vermek insanların huzurunda söz vermekten daha önemli . resmi olmsa da evet esim diyorum. öyle görüyorum cünkü canm.
O öyle olmuyor hanımefendi nikahın amacı herkese duyurmak bu kişi benim karım-kocam diye dini nikahlı olmak Allah katında evliyim demek değil babanızın bile haberi yok yani evli değilsiniz evli olup olmamanız kimseyi ilgilendirmez sevgilinizle birlikte yaşayabilirsiniz ama kendinizi kandırmayın lütfen

Mantıklı hanım ayağınıza geldi. Her türlü mantıklı, gerekli konularda iğneleyici yorumlar itinayla yapılır, hemen teslim edilir.

O sizin eşiniz değil. Zira dini nikah değildir esas olan, resmî nikahtır.

Söyleyeceklerim bu kadar. :KK51:

canım dini nikah diye bir nikahta var yalnız.. resmi nikah sonradan çıkan bir sey zateen. ama benm amacım bunu tartışmak değil zaten.

canım sevildiğimden ve sevgimden süphem yok cok sükür. bu yüzden evlenmek istiyorum tabi.. evet o yaptığı çok büyük bir hataydı ama aştık bir sekilde.. babamın sunduğu bahaneler direk sahısla olan bahaneler olmadığı için tatminkar gelmiyor bana..:KK43:(
Baban beraber ailenin onayı olmadan yaşamanızı sindirmişte gidip nikahlanmanızı mı sindiremeyecek,gidin evlenin nikah gününü alıp,kime ne...

aslında su an birlikte yasamıyoruz. son bir yıldır abimin tayini bulunduğum sehre cıktı ve abimle yasıyorum. bana göre alllahın huzurunda söz vermek insanların huzurunda söz vermekten daha önemli . resmi olmsa da evet esim diyorum. öyle görüyorum cünkü canm.

iyide bunun için geçerliliği olmayan nikaha ihtiyacınız yoktu ki..
birlikte yaşıyoruz sevgilimle deseydiniz sizin tercihiniz der saygı duyardık ama sevişmek için dini alet etmeniz :KK53:

Niye bilmiyorum ama bu ilişkide giden hep senden olmuş gibi geldi bana. Birazda alıştırmışsın . Eşim benden Çan'ımı istese veririm ama sana verme diyesim vAr . Biraz da o senin için bişeyler tapsın

ben su an sadece benim tarafımdan yaklastım canım. ama karşımda beni mutlu etmek icin cırpınan bir adam var gerçekten. bunu gördüğüm bildiğim zaten gidemiyoru. sevgisinden süphem yok sükür. gerçekten cevresnde de sevilen sayılan biridir. beni kırmaktan incitmekten korkar... böyle biri esaasında:KK43:

Ama Rabbimiz de insanlara nikahlandığınızı haber vererek onları şahit kılın diyor.

allah razı olsun böyle naif yorumunuz için. aslında borcuna sadık biridir. ya kendi çoğu seyi beni mutlu etmek adına yapıyor biliyorum görüyorum bunu. simdi sizler sadece bu yazzdılarıma nazaran yorum yapıyorsunuz sizleri de anlıyorum ancak gerçekten beni mutlu etmek için çırpınan biri o.

2 ay para yedirme de gor bakalim cirpinmalari :KK70:

X