Buzdolapları ve Derin Dondurucular Marka önerisi

Nurlucan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2020
20
5
25
Merhaba yeni ev kuruyoruz beyaz eşyada marka önerisi istiyorum
Rica etsem tecrübelerinizi paylaşır mısınız

en eskisi 5 yıllık. buzdolabım bosch, çamaşır ve bulaşık makinem miele, fırın ve ocak siemens.

5 yılda arıza vermedi buzdolabı. fakat bosch markasını elektrikli ev aletleri için önermiyorum.

en eskisi 5 yıllık. buzdolabım bosch, çamaşır ve bulaşık makinem miele, fırın ve ocak siemens.

5 yılda arıza vermedi buzdolabı. fakat bosch markasını elektrikli ev aletleri için önermiyorum.
Ya ben ev kuruyorum cok stres oldum her kafadan bir ses cikiyor genel olarak bosh ve arçelik oneriyorlar kafam allak bullak oldu

bu tamamen maddi gücünüzle alakalıdır.

bosch'un genel olarak daha iyi olduğuna dair bir görüş var. sadece buzdolabı kullandığım için doğrulayamıyorum. ama mutfak robotu değil kesinlikle.

bu tamamen maddi gücünüzle alakalıdır.

bosch'un genel olarak daha iyi olduğuna dair bir görüş var. sadece buzdolabı kullandığım için doğrulayamıyorum. ama mutfak robotu değil kesinlikle.
Yani özetle beyaz eşyada evet guzel fakat mutfak gereclerinde hayir

Yani özetle beyaz eşyada evet guzel fakat mutfak gereclerinde hayir

aynen öyle. küçük ev aletleri için kendi alanında uzmanlaşmış markaları tercih edebilirsiniz. örneğin mutfak şefinde kitchenaid, smeg; kahve makinesinde kenwood; tost makinesinde breville gibi

elektronik mühendisi tavsiyesidir :)

aynen öyle. küçük ev aletleri için kendi alanında uzmanlaşmış markaları tercih edebilirsiniz. örneğin mutfak şefinde kitchenaid, smeg; kahve makinesinde kenwood; tost makinesinde breville gibi

elektronik mühendisi tavsiyesidir :)
Teşekkür ederim not aliyorum hepsini goz onunde bulundurucam

Buzdolabim beko
dolap yukarida derin dondurucu asagida cok duzenli genis kullanisli kezo bulasik makinaqi da denedim beko oda guzel
Birazcık önyargım oluşmuştu derin dondurucusunun aşağıda olmasıyla alakalı onu yıkmak istedigim icin soruyorum.Kaç lt birde iyi sogutuyor mu

X