Marka parfüm önerisi!!

tereyaglikediparadoksu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2016
1
2
26
Parfüm almak istiyorum çok ağır kokular değil hemen uçup gidenler de değil benim aklımd birkaç marka var acaba bu parfümleri kullanan var mı yorumlarınızı almak istiyorum.
hipnotic poison
givenchy hot couture
gucci rush
Givenchy Absolutely Irresistible
Tom Ford Black Orchid
armani code

Cok agir kokular degil demissin ama listenin hepside cookk agir kokular..
Bu listenin disinda oneri istersen eger sana sunlari tavsiye ederim
*gucci envy me
*chloe signature
*burberry london
ilk aklima gelen bunlar oldu oyle agirda degildir ucup giden kokulardan hic degildir gayet kalici miss gibi kokulardir baska alternatif gelirse aklima onlarida yazarim..

Lacoste bence. Benim parfümüm hep sabittir beni kokumdan tanırlar çok güzel iltifatlar alıyor parfümüm tavsiye edilir çok hafif ama tüm boyu varlığını hissettiren bir koku

Yazın da kullandığım ama sonbahar gelince iltifat almaya başladığım parfümüm lancome tresor midnight rose

yazın da sıkıyordum ama nedense farkedilmiyordu, bu bir hafta içinde en az 4-5 kişiden parfümüme övgü aldım ben odadan çıkınca odaya giren bir başkası benim o odadan çıktığımı anlıyormuş :KK70:

Tamamen bitkisel ve benim favorim olan 2 parfümden bahsedeceğim. Özellikle astım hastaları bile kullanabiliyor. kimyasal yok uzun süre kokusu tende kalabiliyor. 1.Karolina by karolina kurkova.. adından anlaşılacağı gibi bu ünlünün ikinci kokusudur.hafif çiçeksi kokularda ve favori parfümdür. 2.Harem parfümü..mandalina,tatlı çikolata karameli ve yasemin kokusu ile meyvemsi büyüleyici bir kokudur.

X