Markafoni ve Limangodan %70 indirimle aldıklarım..

zanycem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
120
0
35
Kızlarr markafonide de limangoda da çok güzel ürünler oluyor ben markafoniden 3te bir fiyatına eastpak çanta limangodan yarı fiyatına parfüm aldım ikisi de süper yarın da limangoda stefanel var çok heyecanlıyım:)(Markafonideki levis saatlere bayıldım ama akşama kaldığım için hepsi tükenmişti alanlara isyanım var:KK43:

Siteler referansla kullanıcı kabul ediyor beni referans gösterebilirsiniz kızlar mail adresim profilimde var...:)

İsmimin üstüne tıklayıp Kullanıcının Profilini Gösteri tıkladıktan sonra çıkan ekrandan hakkımdayı seçin işte ben:) in altında yazan mail adresini referans gösterebilirsiniz

Markafonide pazartesi onitsuka tiger ayakkabılarda indirim var kızlar erkek kardeşm uzun zamandır istiyodu umarım şöyle %70 falan olur da benden ona hediye olur:)

Ben de üye oldum dgerçekten güvenilir bir site mi arkadaşlar,alışveriş yaptınız da elinize geçti mi ürünler?
Ben de markafonideki duvar grafitilerine bayıldım ama beğendiklerim tükenmiş:-((

Evet kızlar iki site de gayet güvenilir zaten limango hepsiburada markafoni bu sitelerden gözünüz kapalı alşveriş yapabilirsiniz

Kızlarr bugün markafonide mexx saatler var ben bir tane aldım 49 tlye 169dan düşmüş bakın derim:)

ısmimin üstüne tıklayıp Kullanıcının Profilini Gösteri tıkladıktan sonra çıkan ekrandan hakkımdayı seçin işte ben:) in altında yazan mail adresini referans gösterebilirsiniz

,

10 günü geçti markafoniden twigy terlik aldım hala gelmedi...
şimdiye kadar bir sürü alışveriş sitesinden bir dünya şey aldım hiç böyle bir şey başıma gelmemişti..
yarın gelir artık umarım... 20 ekimde sipariş vermiştim hatta 10 günüde geçmiş...

10 günü geçti markafoniden twigy terlik aldım hala gelmedi...
şimdiye kadar bir sürü alışveriş sitesinden bir dünya şey aldım hiç böyle bir şey başıma gelmemişti..
yarın gelir artık umarım... 20 ekimde sipariş vermiştim hatta 10 günüde geçmiş...

Canım kargo şartlarında kampanya bitiminden itibaren 1 hafta içinde dağıtıma başlanır diyor, bende TWİGY kampanyasından terlik almıştım p.tesi günü ulaştı elime, seninkide gelir merak etme, markafoniden defalarca alışveriş yaptım ben.Ürün alırken bi 2 haftayı gözden çıkarıcaksın ama eline ulaşması için.

ben de terlik almıştım, dün geldi ama bu sitelerde 10 günü geçince siparişim ulaşmadı diye mail atın. hemen ertesi gün kargoya veriyorlar.

Canım her iki siteye de davetiye istiyorum diye mail atınca 5 dk. içinde geri dönüyorlar sana...

Selam kızlar bende markafoniye üyeyim..Bir arkadaşımız gec geldiğini yazmış ..evet gec geliyor normalde kampayaları 3-5 gün sürüyor ve kampanya bitiminden sonraki bir hafta içinde yolluyorlar..şimdiye dek alışverişlerimde hiçbir problem yaşamadım..ii alışverişler..

ılk alışverişimi yapıyorum birazdan, kaz tüyü yastık :) Teşekkürler paylaşım için, sen de ilk alışverişimden kazandığın 10 liranı güzel günlerde harca :KK66:

X